Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Cwiczenia a skrzywienie i pcv
Autor Wiadomość
rocky369 

Wiek: 114
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: znienacka
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   Cwiczenia a skrzywienie i pcv

Witam wszystkich
Od pewnego czasu zacząłem stosowac cwiczenia z ebooka. W sumie nie jest źle u mnie- natura obdarzyla mnie 16cm ale nie mialbym za zle gdybym jeszcze mogl troche wymiary zwiekszyc ;)

Mam lekkie skrzywienie w lewą stronę. Nie jest zbyt duze i nie stanowi przeszkody jednak wydaje mi sie, ze poprzez cwiczenia krzywizna sie powieksza. awet w stanie spoczynku wydaje mi sie, ze jest bardziej skrzywiony. Cwiczenia wykonuje prawidlowo- w pewnym eatpie ruchu czuje tez jak czlonek wygina sie do pozycji prostej a potem znow wraca na miejsce. Moze dodatkwo zaczac specjalnie wyginac go bardziej na prawo podczas cwiczen by sie bardziej wyprostowal ?

Kiedys mialem problem z hemoroidami. Nie chodzilem do lekarza, tylko uzywalem pewnych masci na wlasna reke. W koncu dolegliwosc praktycznie zanikla. Jednak poprzez cwiczenia miesni pcv znowu powraca. Jak wiadomo w przypadku hemoroidow nie zalecane jest wlasnie takie napinanie dluzsze miesni. Nie chce przerywac cwiczen. Wydaje mi sie, ze chyba to wraca glownie poprzez dlugie napinania. Czy moge je rzadziej stosowac a bardziej skupic sie na pojedynczych spieciach?

Plus male pytania : Podczas dojenia jak mocny ma byc ucisk ? Sciskam go dosyc mocno. Nie odczuwam bolu czy czegos takiego i wydaje mi sie, ze moge jescze mocniej tylko nie wiem czy moge przecholowac
Szybkosc dojenia. W ebooku wyczytalem, ze ruch ma trwac ok sekundy. Jednak trafilem na pewne filmiki instruktazowe a w nich facet wykonywal je o wiele wolniej. Jak wy to robicie?
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group