Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jak zwiekszyc poziom testosteronu?
Autor Wiadomość
banana

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   jak zwiekszyc poziom testosteronu?

jak zwiekszyc poziom testosteronu we krwi ? czy jest jakis spsob. mam 16 lat i wydaje mi sie ze rozwijam sie troche wolniej niz moi koledzy. sa jakies spospoby ?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

Tak najbezpieczniejszy sposób to nie przyspieszać natury !!!!!
Na wszytsko przyjdzie czas. Jeżeli nie masz medycznie stwierdzonego opóźnienia w rozwoju to zapomnij o testosteronie i innych syfach.
_________________
PZDR BASF
 
 
Trzynasty 

Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 09 Sie, 2008   

Najpierw napisz co wg Ciebie znaczy że rozwijasz sie wolniej niż koledzy.

Jak każdy pewnie chodziłeś na bilanse (ostatni taki bilans jest chyba w 18 roku zycia - prosze mnie poprawic jesli sie myle), na korym to bilansie lekarz ocenia Twój stopień rozwoju fizycznego, psychicznego i płciowego m.in. Jeżeli do tej pory nikt nie stwierdził zaburzeń w tej kwestii u Ciebie to znaczy, że nie masz się czym przejmować.

Każdy człowiek - kobiata czy męzczyzna - ma swój własny tok rozwoju. Jedni dojrzewaja szybko inni wolno. Oczywiście są takie sytuacje gdy zbyt wolne lub zbyt szybkie dojrzewanie wymagają interwencji medycznej, ale to na szczęście dość rzadkie przypadki więc nie ma się co stresować. Ponadto musisz wiedzieć że sam poziom testosteronu o niczym nie świadczy i jego sztuczne przyjmowanie może dotkliwie zaburzać równowagę hormonalną młodego organizmu i dopiero wtedy jest potrzebna pomoc endokrynologa.

Tak więc najlepiej jakbyś konkretnie opisał tutaj swoje "dolegliwości", trochę o nich się dowiedział, poczytał i wówczas wyciągał wnioski.

Pozdrawiam i głowa do góry!
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
banana

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

Przypominam mam 16 lat
1. Mam wlosy pod pachami ale pojawily sie dopiero 2 lata temu i nie ma ich za duzo
2. Penis- dlugosc 13cm , obwod 11cm
3. Mam 174cm wzrosru
4. Zarost pojawil sie ok 6 miesiecy temu i sa to jeszcze miekie wloski na brodzie i pod nosem, meszek na policzkach
5. nie mam wyraznych meskich rysow twarzy,

Na bilans chodzi sie w wieku 17 lat
 
 
Trzynasty 

Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

Wg mnie rozwijasz się prawidłowo. Jedynym co bym u Ciebie zalecił to uprawianie jakiegoś sportu - to najlepszy sposób na osiągnięcie męskiej sylwetki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group