Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Powazny problem
Autor Wiadomość
Michał15 

Wiek: 30
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 30 Lip, 2008   Powazny problem

Czesc. Nazywam sie Michal mam 15 lat(15 koncze we wrzesniu). Wiem, wiem... Nie powinienem pisac tutaj na forum, lecz moja odwaga nie pozwala mi na obnazenie sie przed lekarzem. Moj problem wyglada tak:

Moj czlonek jest skrzywiony w dol. Czyli jest prosty a potem nagle skrzywiony w dol. Moim zdaniem jest to przyczyna noszenie za ciasnych majtek. Dlatego od 2 miesiecy sie przerzuciłem na bokserki. Wczesniej nie chcialem w nich chodzic bo slyszalem ze nie wygodnie itd. Wrecz przeciwnie. W bokserkach czuje sie w swoim żywiole.

Owe skrzywienie jest dla mnie powaznym problemem. Jestem razem z dziewczyna chcemy sie kochac. Wiem, wiem... Jestesmy niby za mlodzi na seks. Poprostu chcemy spróbować jak to jest. To bedzie nasz 1 raz. Oczywiscie zabezpiecze sie w jak najlepszy sposob. 1 raz chcemy to zrobic nie na "odwal sie" tylko z grą wstepną, chociaz nie mamy o tym zielonego pojecia. Bita smietana i te sprawy ;)

Jezeli chodzi o dojrzewanie u mnie, nie wiem co to ma do tego ale opisze na wszelki wypadek. Wytrysk taki prawdziwy pojawil sie u mnie juz w 5 klasie podstawowki. Wlosy pod pachami zaczely mi rosnac bodajrze w 1 klasie gimnazjum. Na nogach takze w 1 klasie gimnazjum. Hum... Nie wiem co jeszcze tutaj napisac. Chyba wszystko.

Nie znam sie na dlugosci czlonkow jezeli chodzi o moj wiek. Jezeli dobrze licze moj ma 14-15cm. Nie wiem, wstawie fotki zobaczycie czy dobrze mierze itd.

To samo sie tyczy ze skrzywieniem. Wzuce fotki i powiecie jak najlepiej to usunac czy isc z tym naprawde do lekarza itd.

A, i jeszcze jedno. Chcialbym sie zapytac o golenie. Dziewczyna powiedziala ze wolalaby zebym mial czlonka ogolonego poniewaz ulatwi to nam sprawe podczas sexu, to samo powiedzialem do niej. Pamietam jak okolo z 6 miesiecy temu 1 raz sie ogolilem. Ukradlem tacie Maszynke Gilete fusion taka co wibruje oraz wymienne ostrze. Ogolilem sie tak jak stalem bez zadnego nawilzenia na sucho. Wyskoczyly mi takie krostki czerwone, swedzialo bardzo... Dlatego kieruje sie z tym do was. jaka sprawdzona metoda zeby nie bylo zaczerwienień w tym miejscu, zadnych krostek ani swedzenia?

Zeby jeszcze bardziej wam przyswoic co i jak... Wystepuja u mnie "Perliste grudki prącia". Dopiero gdy przeczytalem na forum temat przyjrzałem sie dobrze, zauwazylem ze cos takiego u mnie wystepuje.

Fotki wstawie jak najszybciej, musze aparat jakos zalatwic.

Pozdrawiam :wink:
 
 
HOTEST 

Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 56
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Lip, 2008   

Szczerze to uważam, że troszkę za młodzi jesteście na rozpoczęcie życia seksualnego...Mówisz, że chcecie spróbowac jak to jest...Pamiętaj tylko żebyś później nie żałował jak coś nie wyjdzie itp.... Jesteś młody, wiec seksem się jeszcze nacieszysz :)
Ale zrobisz jak będziesz uważał..
Jeśli chodzi o problem skrzywienia członka i jego długość to najlepiej jakbyś zamieścił foto albo przesłał na priv maila... (w razie co napisz na priv to podam maila). Wtedy łatwiej byłoby coś powiedzieć w tym temacie.
Jeśli zaś chodzi o depilację-popieram ten pomysł. Jest o wiele estetyczniej i przyjemniej. Osobiście depiluję sobie okolice moszny i górną część nad członkiem. Efekt jest bardzo korzystny :)
A czego używam...albo mszynka do golenia i gel do golenia, stosuje tez (bardziej polecam) krem do depilacji pod prysznic (feet bodajże). Efekt duzo lepszy... A te twoje krostki po goleniu to dlatego, że skóra nie przyzwyczajona :) I poswędzi troszkę :)
Pozdro
_________________
Hotest
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lip, 2008   

Popieram przedmówcę jeśli chodzi o pierwszy raz, no ale Twój life, Twoje decyzje.
Są metody prostowania zakrzywień przedstawione nawet w e-booku, ale nie wiem czy działają ponieważ ich nie próbowałem, a jeśli osiągasz erekcję to dalej jest skrzywiony? Najlepiej depiluj piłki i pałkę kremem do depilacji, nie feet tylko Veet : )
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group