Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pierścienie na penisa
Autor Wiadomość
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lip, 2008   Pierścienie na penisa

Tak jak w temacie.. Czy warto zakładać pierścienie na penisa? Czy seks jest przyjemniejszy, a przede wszystkim wydajniejszy? Czy dobrze wpływa 'on' na erekcję? : ) Jeśli ktoś używa to niech poda + i - no i oczywiście skąd zakupił, żebym nie kupił jakiegoś gówna.
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 21 Lip, 2008   

Ja używałem kilka razy w życiu kupionego w sex-shopie pierscienia. Efekt sex był fajny i długi z tym, że chyba ten pierścień był za ciasny, bo z założonym mogłem kochać się godzinami nie czując większej przyjemności ale gdy tyko go zdjąłem wystarczyły 3 krótkie pchnięcia i wytrysk.
Nie wiem konkretnie jak u innych userów ale u mnie było tak. Ani nie polecam ani nie odradzam. Kto chce musi spróbować gdyż koszt jest nie wielki ok 20PLN.
_________________
PZDR BASF
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2008   

A jak działa ta nakładka wibracyjna z durexów? Bo wydaje mi się że może właśnie służyć jako mały wibrator oraz jako pierścień, czy się mylę?

Mi przypasowały dwa
1.
http://dyskrecja.pl/sklep...ck-Sweller.html
2.
http://www.nokaut.pl/ofer...otica-gmbh.html
Co sądzicie?
 
 
penis.com.pl
viamax
Hariko 

Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 83
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 22 Lip, 2008   

to zalezy..ja mam te pierscienie ale zebym byl zachwycony??? raczej nie...o ile silokonowe/ te pierwsze z wypustkami/ utrzymuja penisa dlugo w stanie sztywnosci/ nie przesadzac z tym stanem poniewaz moze dojsc dom zbyt duzego przekrwienia i zatrzymania krazenia wewnatrzkomorkowego/ o tyle te drugie praktycznie nic nie daja...ale to moja opinia..moze inni maja inne doswiadczenia..
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lip, 2008   

Czyli proponował byś te wykonane z lateksu?
Uu.. przekrwienie nie brzmi dość ciekawie..

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 ]
Zdecydowałem się na te pierwsze. Niedługo powinna przyjść paczka : ) jak tylko je wypróbuje to napiszę jak wrażenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group