Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     naderwanie podczas cwiczen?
Autor Wiadomość
Robocop 

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: PL
Wysłany: Sro 09 Lip, 2008   naderwanie podczas cwiczen?

Witam mam pewien problem: od jakiegos czasu cwicze miesnie PC, po jakims czasie podczas masturbacji powstrzymalem wytrysk ale jakos bezwladnie opadl i od tamtej pory mam problemy z erekcja:( erekcje osiagam tylko po jakims czasie ogladania filmikow, nie jest mozliwy wzwod poprzez zwykle fantazje. Czy moglo mi sie cos naderwac albo cos w tym stylu? A jeszcze dodam,ze to bylo jakies 3 tyg temu
 
 
DOKTORandDOKTOR 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: skadtowni
Wysłany: Czw 10 Lip, 2008   

Wiec tak moj drogi. Jest to powazny przypadek. W mojej dosc dlugiej karieze lekarskiej spotkalem sie z tym tylko dwa razy. Podczas cwiczen jedna z zyl doprowadzajacych krew do czlonka pekla lub zostala uszkodzona. Jesli to pierwsze to istnieje zagrozenie zycia chodz znikoma. Mowie znikooma poniewaz wynosi jakies 10 %, mowie to na podstawie statystyk. Zgon moglby nastapic wrazie zalania woreczke z jajnikami przez krew z czlonka. W takim wypadku bedzie panu nadmiernie rosl woreczek jajnikowy.W atakim wypadku radze panu natychmiastowo udac sie do szpitala gdzie zostanie przeprowadzona operacja majaca na celu usuniecie krwi z woreczka, jezeli przezyjesz wiedz ze bedziesz bezplodny. Radze juz teraz udac sie do lekarza rodzinnego, im szybciej tym lepiej.
 
 
morda21 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 10 Lip, 2008   

DOKTORandDOKTOR, Czego straszysz kolesia ? nic mu nie ebdzie, niech idzie tylko do lekarza.
 
 
penis.com.pl
bathmate
kropek7 

Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: UK
Wysłany: Sob 12 Lip, 2008   

Robocop byłes u lekarza z tym problemem bo ja mam ten sam problem napisz co ci lekarz doradził.czekam na odpowiedz
_________________
kropek7
 
 
Robocop 

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: PL
Wysłany: Pon 21 Lip, 2008   

bylem dzis u urologa i wszystko w porzadku:) pewnie mialem za slabe miesnie i dlatego tak, cwicz dalej a powroci do poprzedniego stanu:) pozdrawiam

[ Dodano: Sro 23 Lip, 2008 ]
nie no zaczyna mnie to wkurzac... urolog mi badal siusiaka i wszystko niby OK, w nocy pała stoi jak nalezy a tak normalnie to nie potrafi stanac kutfa;/ o co chodzi? jak juz jakims cudem stanie po dlugiej stymulacji to i tak ciezko utrzymac dlugo erekcje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group