Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zacząć ćwiczyć czy poczekać ;/
Autor Wiadomość
sephirot 


Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   Zacząć ćwiczyć czy poczekać ;/

Witam !!! Mam 15 lat ( w grudniu skończe 16 ). I mam problem ;/ Chodzi o to że mój penis jest bardzo mały. We wzwodzie ma 15,5 , a w czasie spoczynku 10,5. Mam prawie 190 cm wzrostu i waże 80 kg. Nie wiem czy to odpowiednia miara, ale dla mnie to za mało. Chciałbym poćwiczyć aby go powiększyć żeby w spoczynku był większy i grubszy i to samo we wzwodzie. Na poczatku chce zgubić troche tłuszczu, a jak nie pomoże to jakie ćwiczenia robić proszę was o opis lub adres strony. Za wszystko dziekuje :)
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

masz 15 lat i 15,5, czy nie zadasz zbyt wiele od natury? masz srednia krajowa i powinienes sie cieszyc, ze nie wypadasz pod kreska...
zamiast niepotrzebnie cwiczyc zapisz sie na dodatkowy angielski:p
 
 
sephirot 


Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   No i co mam zrobić

Mojego małego nawet nie widać w kompielówkach ;/ Chcę troche poćwiczyć aby coś się poprawiło przynajmniej grubość. Proszę o napisanie przynajmniej paru ćwiczeń czy to tak wiele??? Chyba że on jest tak mały z powodu przedwczesnego zaczecia sie masturbowania??? Zaczęłem jak byłem w 2 klasie podstawówki ;/ nie codziennie ale 2 razy w tygodniu było a teraz to 4/5 razy w tygodniu.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

to co, ze nie widac...myslisz, ze kazdy na kapielisku przeprowadza naoczne statystyki nt. wielkosci czlonkow plazowiczow w spoczynku :?: :!:
ja ci cwiczen nie zalece bo nie moge...
przedwczesna masturbacja to wiek 4-6 lat wiec sie nie kwalifikujesz, poza tym nie ma ona podloza seksualnego...
Cytat:
Chyba że on jest tak mały z powodu przedwczesnego zaczecia sie masturbowania???

zamiast penisa cwicz jezyk polski...bo masz braki w skladni...
 
 
sephirot 


Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   No jak to co ;/

Mój kolega ma 16 lat ( ukończone ) i jego ma na moje oko w spoczynku z 15 - 16 ;/ czym to jest spowodowane?? Odpowiedz mi PLIZ
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

na oko to jeden umarl... :wink:
sadze, ze sie grubo przeliczyles...
a odp. genetyka...
 
 
thomson377 

Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   człowieku zastanów sie

ja mam 15 lat i moj penis ma w zwodzie 11cm a ty przejmujesz sie ze masz 15,5cm.Chcialbym miec takiego penisa jak twoj i nie masz co sie martwic.Ja jak jestem na kapielisku to przed wyjsciem z wody musze sobie fiuta postawic aby byl wogole widoczny.Ale coz biore sie do cwiczen i zobaczymy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group