Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     w zwodzie dosc a pozniej malutki :)
Autor Wiadomość
maniek23 

Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro 26 Gru, 2007   w zwodzie dosc a pozniej malutki :)

Hej! chcialem sie zapytac czy to normalne ze w wieku 15 lat penis w wzwodzie ma 15cm a jak jest w stanie w spoczynku jest malutki :( nie wiem czy ten temat bbyl ale prosze o odpowiedz bo to troszke krempuje jak mozna powiedziec "nic nie ma sie w gaciach" tylko dopiero jak stanie cos widac :) pozdrawiam :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 27 Gru, 2007   

Tragadia!!! Wieku 15 lat ma się 35 cm penisa w wzwodzie a jak jest w stanie spoczynku to co najmniej 20cm.

ŻARTOWAŁEM !

15 lat to jeszcze nie rozwinięty mężczyna. Poczytaj trochę forum i się dowiesz coś więcej na ten temat :) 15cm to średnia europejska.
_________________
PZDR BASF
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Gru, 2007   

BASF, ja myślałem że w wieku 15 lat miałeś 66 w spoczynku... Ja miałem 104 we wzwodzie ;)

Matko, maniek23, masz super sprzęcior i przestań się wprawiać w kompleksy!!
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
maniek23 

Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw 27 Gru, 2007   

ej ale mi chodzi jak jest w spoczynku! jest jak u dziecka !! kumacie ?? :) to mne denerwuje a nie 15 cm z tego jestem dumny :) :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 27 Gru, 2007   

maniek23 napisał/a:
ej ale mi chodzi jak jest w spoczynku! jest jak u dziecka !! kumacie ?? :) to mne denerwuje a nie 15 cm z tego jestem dumny :) :)


A powiedz do czego jest Ci potrzebny penis w stanie spoczynku jak tylko do oddawania moczu. Znajdź sobie lepsze problemy, na prawdę.
_________________
PZDR BASF
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

maniek23, jak ci to tak przeszkadza, to jak sciagasz spodnie to sobie obciagnij i bedzie stał :P
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
mirek18 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: nowa ruda
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

powiem szczerze ze mam ten sam problem od kiedy pamietam w stanie spoczynku to prawie nic nie widac (pokupywalem sobie bokserki dopasowane do ciala to wtedy jest widoczny penis w gaciach jak to si emuwi ale gdy tylko o cipce jakie spomysle to juz zadnego problemu nie ma oprucz tak zwanego namiociku :d i mam swoje 14 cm wtedy zpowrotem :) naprawde to nie jest zaden problem ty masz 15 lat a ja 19 skonczone (26 dni temu) i uwierz ze sie przyzwyczaisz (jesli to nie minie oczywiscie) do tego a w moim wieku bedziesz sie smial ze kiedys sie tym przejmowales ...
_________________
prawdziwy sajanin nie robi dwa razy tych samych blędoów
 
 
 
maniek23 

Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

dzieki tylko Mirek18 chcial mi jakos pomoc ale wam tez dziekuje. Mirek dodales mi pewnosci siebie! pozdrawiam
 
 
Kubaxxx 

Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: net
Wysłany: Wto 15 Sty, 2008   

ja mam 22 lata i ten sam problem....w wzwodzie 17 cm, co mnie naprawdę zadawala jako mężczyznę a w stanie spoczynku jak u dzieciaka......zaczynam szukać porady u lekarza, bo doprowadza mnie to do frustracji i depresji, jak zaraz po stosunku muszę się ubierać, albo ukrywać na basenie.......
 
 
Maxxtro 

Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: asd
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

ja mam 21 lat i mam ten sam problem co kubaxxx!!! :( w spoczynku malutki jak u dziecka a w zwodzie 15 cm!! co robić pomocy!!?? co poradzil Ci lekarz kubaxxx??
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

Duzo facetow ma ten problem. @Kubaxxx: Lekarz tu nic nie pomoze. Taka juz twoja natura...
 
 
Przem2 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Z bocianowa
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

Miałem ten sam problem. Mam 17-18 cm w zwodzie i jak jest w spoczynku, jest malutki. Poszedłem na basen i zobaczyłem, że jest on normalny i w majtkach widać "potwora" :) Nie masz sie co przejmować
 
 
masterofdreams 

Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 7
Skąd: z Daleka
Wysłany: Czw 03 Lip, 2008   

czlowieku ale Ty masz problemy:)))) jak na ten wiek masz ponad przecietne rozmiary:))) wyluzuj nie panikuj:)) kto Ci w gatki bedzie zagladal nie badz smieszny:)) zanim za panienke sie wezmiesz to 100 razy Ci stanie hehehe:)))
pozdro:))
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group