Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pierwszy post i poważny problem
Autor Wiadomość
Dominium

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 5
Wysłany: Sob 22 Lip, 2006   Pierwszy post i poważny problem

Cześć.
Mam problem (raczej złożony) i nie potrafię sobie z nim poradzić. Mam 20 lat, mój członek ma ok 11 cm w zwodzie, mam niezstąpione lewe jądro i spodziectwo. W moim wieku może być już za późno na niektóre operacje, w dodatku mam cykora przed lekarzami, jest mi wstyd za to jaki jestem i wogóle nie wiem co mam zrobić.
Pewnie powiecie "idź do lekarza". Wiem, że muszę iść, ale nie wiem czy nie jest już za późno. Oprócz tego robię w porty jak sobie wybrażam, że idę do urologa.
Nie mam do lekarzy zaufania, bo gdy byłem dzieckiem, to już coś majstrowali przy moim instrumencie i nic nie poradzili. Do tego nie mam pojęcia ile by cała ta impreza kosztowała, na pomoc rodziny ani przyjaciół nie mam co liczyć.
Ogólnie przejebana sprawa.
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 23 Lip, 2006   

operacje spodziectwa zrefunduje ci NFZ, co do jadra, jesli da sie je wyekstrachowac (bo nie napisales czy ono znajduje sie w kanale) to raczej nie bedzie sprawne...
co do dlugosci (jesli naprawde taka jest) to tez raczej nic nie da sie zmienic...
co do strachu przed lekarzami...to jedyne wykwalifikowane osoby, ktore moga ci pomoc...czas porzucic zle wspomnienia...duzo sie od tego czasu zmienilo...
a tak od siebie, przedstawiles swoja sytuacje jako tragiczna, a login masz "dominium"...ciekawe...
 
 
Dominium

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 23 Lip, 2006   

Dzięki za odpowiedź. Wszystkie dane, które podałem są prawdziwe. Jądro znajduje się w jamie brzusznej. Wiem, że przedstawiłem sytuację jako tragiczną, ale co mam robić? Załamywać się? Ten epizod mam już za sobą, teraz myślę co zrobić, żeby jakoś polepszyć moją codzienną beznadzieję.
Nie znam się na tych całych podejrzanych praktykach NFZtu, dlatego pytam tutaj. Chcę jakoś żyć normalnie, ale z drugiej strony panicznie boję się lekarzy.
Gdy robili mi badania w WKU to miałem przedsmak tego co mnie czeka. Lekarz na szczęście nic nie wykrył (widać, jaki był stan jego wiedzy medycznej...) i dostałem kat. A. To mnie jeszcze bardziej zestresowało i umocniło brak zaufania do naszej medycyny. Może lekarz prywatny byłby lepszy, ale jak sobie pomyślę o cenach wizyt i operacji... :cry:
I jeszcze coś. Gdy czytam posty, w których ktoś pisze, że ma członka o dł tylko 16 cm, ma za mało włosów albo inne dziwne fetysze, to się łapię za głowę jak beztroskie życie muszą mieć ci goście. Pamiętajcie, zawsze jest ktoś, kto ma gorzej.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pon 24 Lip, 2006   

co do jadra w "jamie brzusznej" tj. w kanale pachwinowym, jesli je wyczuwasz to pewnie sie tam znajduje, uzyskanie jego nie bedzie problemem i nie bedzie kosztowac...ale tak jak napisalem, jest b. duza szansa, ze nie bedzie sprawne, ale polepszy kosmetyke i wyglad moszny...
co do WKU, swego czasu krytykowalem lekarzy "dajacych dupe" w tej instytucji, wiec nic mnie juz nie jest wstanie zadziwic...choc nie ma sie czemu dziwic...generalnie jakby lekarz na komisji zaczal cie "macac po jajach" to zostalo by to uznane za dwuznaczne zachowanie, lekarze ogolnie ( w WKU) unikaja takich sytuacji...
a co do postow...nie kieruj sie nimi...
 
 
Dr.P

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 3
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

Dobrze, że próbujesz sobie pomóc. Starasz się bardzo by - póki co - nie tracić nadziei na wyleczenie i oddalić jak najbardziej widmo operacji. Boisz się - to nic dziwnego. Wiele osób przeżywa to samo. Wiedz jednak, że nawet najstaranniejsze przestrzeganie zaleceń lekarskich nie jest gwarancją stłumienia choroby już w pierwszym stadium i nie dopuszczenia do jej zaawansowania.
Jeśli leki przestały przynosić ci ulgę, masz szansę na skorzystanie z nowych urządzeń, które naprawdę warto spróbować :wink:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

dr.P - albo sie nacpales, albo nie umiesz czytac...
masz jak na dloni kliniczne schorzenia a mimo to wciskasz pseudopsychologiczne bajki...sciemnianiem daleko nie zajdziesz...
chlopak ma 2 powazne problemy operecyjne a ty pier*olissz o "nadziei"...
co ty wiesz o zaleceniach lekarskich?...krytykujac lekarzy wkrotce narazisz sie temu srodowisku...a swoje produkty mozesz sobie wsadzic wiesz gdzie...
jesli nie masz przygotowania merytorycznego i praktycznego to nie zabieraj glosu...
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

Spodziectwo to nie jest aż tak straszna wada,chociaż jest odstępstwem od normy.Jednak ma to i swoje dobre strony.Pamietasz film z Bondem 007 pt."Człowiek ze złotym pistoletem"tamten gośc charakteryzował się ze ma dodatkowy sutek .Dzieki temu miał wiele kobiet które ta innosć podniecała.Gdzieś przeczytałem ze Eddie Murphy tez ma jakąś wade penisa,chyba jakies poważne skrzywienie i co?/On wypowiadał sie ze to tylko dodatkowo stymuluje jego partnerki i potrafi lepiej zaspokoić kobietę bo nietypowo wchodzi w pochwe.
Tak samo spodziectwo moze charakteryzować sie inną budową członka i kto wie mozesz lepiej zaspokoić kobiete -szybciej dostanie orgazmu niz facet ze zwykłym penisem .
Pamiętaj w życiu najlepsi są tylko ci ludzie którzy są nietypowi ,bo tym wystają ponad resztę przecientnego społeczeństwa.
A penis-nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło wiec od dzis zacznij działąć by wypróbować swojego "smoka".
Pozdr.
 
 
lusak

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 45
Skąd: krakow
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

ja mam prawie 30 i oststnią opreacje na spodziectwo mialem w wieku 19 lat. teraz mam tez 11 cm i zmaltretowanego ale sikam prosto i mam wytrysk ok i wiele doznan. dlugosc nie jest taka wazna. w czasie kopulacji czlonek sie wydluza o prawie 3 cm
pozdro
lusak5@wp.pl
_________________
lusak5@wp.pl
 
 
pee 


Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2008   

Rivaldo ma racje! Moja kobietka bardzo go docenia wlasnie za te jego "plusy" ktore nie maja inne penisy:) Twierdzi ze ma inne ciekawsze i lepsze doznania.
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008   

Ja też mam ten sam rozmiar, chyba jak my wszyscy, jeśli chodzi o WKU to tego przypadłość nie jest traktowana jako wada, więc dlatego masz KAT A jak my wszyscy, oczywiśćie do ŻW cię nie wezną, ale w tym przypadku lekarze się nie pomylili.
Ja jestem ciekaw reakcji dziewczyn na widok tego rozmiaru, jaka była ich reakcja :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group