Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     sterydy
Autor Wiadomość
mrbig20 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: polska
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008   sterydy

jestem teraz na kuracji sterydowej i zastanawiam sie czy nie zaczac na niej cwiczyc penisa.da to jaksi efekt? mozecie podac mi jakis przykadowy zestaw cwiczen? Nazwe cwiczenia wraz z iloscia serii i czasem ich wykonywania.MAm nadszieje, ze znajdzie sie ktos pomocny na tym forum i podchodzacy powaznie do tematu.pozdrawiam
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Pon 24 Mar, 2008   

LooL :D
A co ty myslisz, ze fujarka ci urosnie po sterydach? Wrecz przeciwnie... Sterydy moga tylko pogorszyc sytuacje.
 
 
avpl 

Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

Na koksie wacek rośnie, to znany fakt, ale sądzę, że jest to tylko efekt przejściowy związany z wyższym poziomem testosteronu we krwi. Pamiętaj jednak, że nie umiejętne odblokowanie może spowodować, że utracisz większość efektów, nie tylko tych właściwych, ale również tych ubocznych, co z pewnością nie wpłynie zbyt dobrze na samopoczucie.
 
 
penis.com.pl
viamax
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

M-H napisał/a:
A co ty myslisz, ze fujarka ci urosnie po sterydach? Wrecz przeciwnie... Sterydy moga tylko pogorszyc sytuacje.


no chyba cie popiescilo czlowieku. sterydy nie wplywaja w zaden sposob na dlugosc penisa. doucz sie a pozniej sie wypowiadaj.

avpl napisał/a:
Na koksie wacek rośnie

szkoda ze mózg nie da rady urosnać. to samo co wyzej napisalem.

krakowiaczekkk napisał/a:
avpl oj stary stary ... nieumiejetne odblokowanie ??? unas na silce wiekszosc wogle sie nieodblokowywuje !!! i tak jest wszedzie !!! ja mam nolwadex lezy mi juz dlugo moge komus sprawic prezet bo mi to niepotrzebne co do odblokowania to jesli tego niezrobisz to nic sie niestanie ... tyle ze po pozadnym cyklu przez kilka miesiecy niebedzie wydzielana prawidlowa ilosc wlasnego tescia przez jajeczka i dlatego sie one kurcza ale kupuje sie tribuluska i inne naturalne pobudzacze do wytwarzania swojego naturalnego tescia plus inne suplemety i nietrzeba zadnego nolvadexu czy innego dziadostwa choc wolal bym nieryzykowac mysle ze w tym roczku tez zrobie sobie cyklik tylko musze zarobic kaske bo slabo pozdrawiam wszystkich expertow


a ciebie to juz konkretnie powalilo! nie opowiadaj bajek ze jezli czlowiek sie nie odblokuje to nic sie nie stanie! odblok po cyklu jest koniecznoscia ZAWSZE!!
 
 
avpl 

Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

To że większość się nie odblokowuje to ja wiem doskonale, ale większość też nie widzi końca tego koksowania i może porządny odblok nie jest im potrzebny. U mnie jest inaczej, ja chociażby z przyczyn zewnętrznych byłem i jestem zainteresowany jak najdłuższym "naturalnym" utrzymaniem efektów, dlatego od początku interesowałem się porządnym odblokowaniem. Jak piszesz o tribulusach itp to musisz wiedzieć, że coś jest na rzeczy a moim zdaniem lepiej użyć coś co zawsze działa, a nie bawić się w tribulusy. Ja dodatkowo w czasie cyklu wbijam HCG, to nawet nie zauważam szczególnie, żeby mi się jądra kurczyły. To samo po oczywiście + clomid. Nolvadex nie jest na odblokowanie tylko jest przeciwestrogenem, żeby suty nie urosły. Większość ludzi tego nie potrzebuje, ale ja wolę nie ryzykować, bo operacja jest dużo droższa, nie mówiąc już o przerwie w treningach. Muszę jeszcze zaznaczyć, że nigdy po cyklu nie miałem żadnych kłopotów z potencją, ani jakiś istotnych spadków osiągów, więc chyba mi to odblokowanie nie najgorzej wychodzi. Byłbym natomiast zainteresowany jak zachować na dłużej to, co się dzieje ze sprzętem w trakcie cyklu, zresztą każdy kto przeżył to choć raz wie o czym mówię. Jeśli macie jakieś pomysły na ten temat to proszę o podzielenie się nimi. Szczególnie "mile" będą widziane opinie "ekspertów", co to wiedzą na co sterydy wpływają a na co nie i nawet potrafią cytować całe posty, żeby nie zmieniać sensu czyiś wypowiedzi. :lol:
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

avpl napisał/a:
Szczególnie "mile" będą widziane opinie "ekspertów", co to wiedzą na co sterydy wpływają a na co nie i nawet potrafią cytować całe posty, żeby nie zmieniać sensu czyiś wypowiedzi. :lol:


sterydy? jeszcze sie pytasz? ktoś nie uważał na lekcjach biologii? ;] strerydy to gówno jak te inne chemiczne świństwa, nie wiem jak możecie truć sobie tym gównem organizm. Nie można normalnie chodzić na siłke bez tego? słyszałem, ze moda na koksów zaczyna emigrować, oczywiscie na takich przesadnych koksiarzy. nno ale ;]

co z tego ze bedziecie mieli klate jak "PÓDZIANY", a w głowie ch^j i bigos, już nie wspomnę o potencji i tych innych czynnikach zdrowotnych.
_________________
szukam sponspora
 
 
avpl 

Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

kapcius napisał/a:
sterydy? jeszcze sie pytasz? ktoś nie uważał na lekcjach biologii?
Na biologii może i coś było, ale o sterydach jako ludzkich hormonach, nie jako środkach farmakologicznych. Nie wiem gdzie są takie panie od biologii, co mogą coś sensownego na ten temat powiedzieć, skoro wiedzy na temat zastosowania sterydów w sporcie nie posiada nawet większość trenerów i lekarzy sportowych (a przynajmniej się do tego nie przyznają).
kapcius napisał/a:
strerydy to gówno jak te inne chemiczne świństwa, nie wiem jak możecie truć sobie tym gównem organizm
W moim przypadku, ze względu na dyscyplinę sportu którą uprawiam, chodzi o periodyzację treningu. Jeśli w etapach ogólnych osiągnę więcej, to będzie to procentować w kolejnych, bardziej specjalistycznych etapach, a sterydy to właśnie ułatwiają. Natomiast co do skutków ubocznych, to nie są one tak straszne, jak to niektórzy przedstawiają, brak jest również trwałych zmian, więc można sobie na to pozwolić.
kapcius napisał/a:
Nie można normalnie chodzić na siłke bez tego?
Można a moim zdaniem nawet należy. Mnie udało się zwiększyć siłę prawie dwukrotnie, poznać wiele metod treningowych, ich skutków i możliwości łączenia z innego rodzaju treningami niż trening siłowy, oraz zdobyć papier instruktora sportu zanim sięgnąłem po pierwszą tabletkę.
kapcius napisał/a:
co z tego ze bedziecie mieli klate jak "PÓDZIANY", a w głowie ch^j i bigos
Klaty (ani wyników) jak Pudzian nie będzie mieć nikt, kto nie urodził się z takimi predyspozycjami jak on, bez względu na to czym by się nie faszerował i jak nie trenował. Nie sądzę też, żeby uprawianie jakiegoś sportu mogło spowodować "siano w głowie". Jeśli istnieją tu jakieś korelacje, to raczej odwrotne. Aby móc uprawiać niektóre sporty, trzeba mieć nie najgorszą sytuację życiową, żeby nie musieć pracować 16 godzin dziennie i mieć z czego żyć. Z kolei osoby, których stopień rozwoju umysłowego trudno ocenić jako przeciętny, raczej rzadko uprawiają inne sporty niż podnoszenie ciężarków 100 gramowych.
kapcius napisał/a:
już nie wspomnę o potencji i tych innych czynnikach zdrowotnych.
Często odnoszę wrażenie, że potencja, zwłaszcza ta znana z opowiadań, jest tym, co wielu facetom ma zrekompensować ogólne życiowe niepowodzenie i pierdołowatość. Nie wszystkim taka potencja jednak wystarcza do szczęścia. Czasami sukcesy w innych dziedzinach są równie ważne. Jeśli więc można się cieszyć dobrą potencją, a dodatkowo nie być leszczem, to czemu z tego nie skorzystać?
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

kapcius napisał/a:
słyszałem, ze moda na koksów zaczyna emigrować,


moda na nieuków rowniez.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group