Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie działa ;)
Autor Wiadomość
karman17 

Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2008   Nie działa ;)

Witam!
Mam 17 lat i mam problem z erekcją. Od 1,5 miesiąca próbuję współżyć z partnerką i mimo wielu prób jeszcze się to nie udało. Na początku stres był na tyle duży, że wogóle nie chciał stanąć. Z biegiem czasu pozbyłem się stresu, ale zawsze po ubraniu gumki miękł.
Ostatnio było wszystko wporządku, jednak nie stał na 100%, tylko 70 i nie udało się go wsunąć do pochwy.
Naprawdę jestem zmęczony tym, że się to nie udaje. W ostatnim czasie wogóle jest problem z osiągnięciem maksymalnego wzwodu.
Chciałbym, aby się to wreszcie udało, jednak coraz bardziej wątpię w to, że kiedykolwiek do tego dojdzie.
Czy powinienem się wybrać do seksuologa?
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2008   

za młody gowniarz jeszcze jstes ;]] lepiej ty mysl o maturze i o przyszlosci, a nie w dzieci sie bedziesz bawil;p
_________________
szukam sponspora
 
 
tomas13 

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2008   

Zdecydowanie tak, a jak masz jeszcze jakieś obiekcje może zadzwoń do seksuologa w radiu TOK FM w czasie co tygodniowych audycji i zapytaj o poradę.
http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,81068.html
Przynajmniej Cię dobrze skieruje, lub wyjaśni ewentualne wątpliwości. Chyba się nie ma czego bać, bo wszystko i tak odbywa się anonimowo.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group