Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Najlepsze przyrosty
Autor Wiadomość
ss75 


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Sro 14 Lis, 2007   

Racja BASF. Na wacku 21 cm to można sobie pranie wieszać.
 
 
Kamis 

Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 1
Skąd: BDG
Wysłany: Pon 10 Mar, 2008   

Jestem nowy i nie wiem jak zrobic z tym ebookiem bo jak go sciaglem to jak mam go zrobic bo mi to idzie do worda i tam nie po polsku jest ??? Pomozcie !!!
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 10 Mar, 2008   

Kamis, to z tego co pamiętam, plik pdf więc nie w wordzie sie go otwiera ale np przez Adobe Reader
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
andropenis
krotki 

Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: braniewo
Wysłany: Pią 04 Kwi, 2008   

o matko a ja myslalem ze zapisujac sie na to forum zwieksze sobie swojego malego wacka. ...

Poltora roku temu, dokladniej 15 miechow, wyjechalem do irlandii gdzie mialem wlasna lazienke , duzo czasu na walenie itp:D

Wiec skonczylo sie bicie konia po kryjomu co moze powodowac skrzywienie (kiedys mialem lewe skrzywienie od walenia konia prawa reka ale jakos naprostowalem pytona). Chcialem aby czas spedzony w ie nie byl stracony dla mojej dziewczyny wiec postanowilem albo koksowac albo zwiekszyc wacka.

Koksowania zmniejsza fujare i jest ciezsze wiec postanowilem trzepac. Pod goracym prysznicem trzepalem fajasa raz- dwa dziennie. Staralem sie trzepac co drogi dzien (regeneracja) no i kladlem nacisk na cumshot (wiem juz jak strzelac i 90% orgazmow to cumshoty:D:D )

Pare miesiecy temu potrzebowalem wymiarow fiuta do serwisu randkowego i uwaga:
fiut w zwisie ok 6-7cm
fiut stojacy byl 12,5cm(do 13,5) a jest 15
grubosc kijowa

Czyli 1,5 cm w ciagu roku z tego co piszecie to calkiem niezly wynik ale wciaz mam kompleksy tym bardziej ze moja pyta jest chudatroche grubsza od grubego palca u reki.

Obecnie nie jestem z ta laska (proby czasu nie wytrzymala po 5 miechach pobytu za granica ) ale na walenie mam ochotke i wale codziennie wiec mysle ze jesli znow uda mi sie walic co drogi dzien i kupie jakies largo czy cos to mzoe dosiegne kiedys marzsen (18cm)
pozdro

ps zadawanie bolu lasce to hiperprzyjemnosc jak dla mnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group