Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Korekcja skrzywień prącia - metody
Autor Wiadomość
gemeyone

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   Korekcja skrzywień prącia - metody

Witam, chcialbym sie dowiedziec, poznac wasza opinie na temat metod leczenia tego schorzenia.
Zastanawiam sie czy pojsc na zabieg i poddac sie 'wprowadzeniu szwow na osłonki białawe prącia - (w multimedice)' czy tez lepiej poddac sie operacji wg Nesbita (jesli to nie to samo). Prosze o jakas informacje
 
 
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

Słyszałem o 2 metodach leczenia skrzywienia.
Z tego co wiem to metoda Nesbita jest najbardziej znana i powszechnie stosowana. Polega ona na nacieciu okrężnie penisa tuż poza rowkiem żołędzia, nastepnie sciągnieciu skóry do samej podstawy penisa w celu założenia właśnie tych specjalnych szwów na osłonki białawe.
Są to szwy samowgłabiajace sie, marszczące osłonke białawą prostując prącie.
Pozostają na całe życie, są one minimalnie wyczuwalne palcami
Co do tej drugiej to wiem tyle, że nacięcie przebiega w miejscu krzywizny, po czym wycina sie jakąś część mięsa :lol:
Zabieg w Multimedice miałem wykonywany tą 1 , przyznam że nie byłem poinformowany o nazwie jakim sposobem ,ale sposobem jakim wykonuje dr. Belda ;) i tą metode stosują w tej placówce, bo o innej mi nie wiadomo .
Ogółem z wyniku zabiegu jestem zadowolony!
 
 
gemeyone

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Sro 17 Sty, 2007   

Mam kilka pytan wobec tego:
1. Czy napewno metoda Neshbita polega na oskalpowaniu....?
2. Czy blizny po tej operacji masz bardzo widoczne?
3. Czy istnieje duze ryzyko ze te szwy uszkodza sie podczas erekcji?
4. Czy szwy sa odczuwalne podczas erekcji / stosunku?
5. Jaka jest orientacyjna cena zabiegu w multimedice?
pozdrawiam, dzieki
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Sro 17 Sty, 2007   

1. Tak, mozna to nazwac "oskalpowaniem".

2. Blizna nie jest tak bardzo widoczna, aczkolwiek skóra zrośnięta z nią od strony żółedzia jest troche tak jakby pomarszczona i troszeczke twardsza od pozostałej cześci.
Blizny zawsze zostaja pojawiaja sie w kazdym miejscu gdzie dochodzi do przeciecia tkanki łacznej pozostawiając trwały ślad, nie jest to nic nowego.
http://www.multimedica.pl/usluga.php?id=47 zdjecie po prawej u góry, tak to wygląda u mnie :)

3. Gdyby te szwy w ten sposób uszkadzały sie to by nie stosowano tej metody:) To jak zadbasz o zdrowie zależy od ciebie.
Lekarz mi powiedział, ze 2/100 pacjentów skarżyło sie na "uszkodzenia" związane ze szwami co było powodem przedwczesnych stosunków. Słyszałem, że pewien klient nie wytrzymał, po 2 tyg zaraz od zdjecia szwów(tych zewnetrznych) rozpoczał lekcje :D

4. Nie są one odczuwalne podczas erekcji. Wszystko wyglada i czuje sie dobrze. Z początku przy pierwszej silniejszej erekcji można odczuć ucisk w okolicy blizny, bólu juz praktycznie nie odczuwam żadnego.

5. Cena wynosi ok 2300 zl, albo refundowany przez NFZ

Pozdrawiam
 
 
gemeyone

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

Ok, to jeszcze sie spytam na koniec :)
1. Długo Cie trzymali w klinice?
2. Jak bylo u Ciebie ze zdolnoscia ruchową zaraz po operacji?
3. Napletek zostaje calkowiceie usuniety podczas operacji, czy jest szansa na jego czesciowe zachowanie (o ile to mozliwe)?

To chyba wszystko, pozdrawiam!
 
 
Gość

Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

X X X
http://amazing-videos.info/
 
 
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Sob 27 Sty, 2007   

Wychodzisz na drugi dzien. Z ruchem jest troche gorzej, Ja kulałem ponad tydzien. Przez ten czas trzeba siedziec w domu i zalecany jest oszczedny tryb życia
Po wyjsciu na wolność dostajesz wypisaną karte informacyjną oraz recepty na leki przeciwbólowo-zapalne.
Nie wiem czy napletk jest całkowicie sciagniety podczas operacji bo wtedy nic nie widzisz, jesteś uśpiony, wiem tylko ze mialem 5 szwów po zabiegu
 
 
T-Mac 

Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Irlandia
Wysłany: Czw 13 Mar, 2008   

witam serdecznie
mam 24 lata. moj penis jest mocno zagiety do dolu. poza tym mam nadmiar skory zarowno na penisie jak i na jadrach...kiedys nie wygladalo to az tak zle i nie stanowilo dla mnie wiekszego problemu, jednak od dluzszego czasu nie bylem juz z kobieta gdyz wstydze sie swojego wygladu. niedawno poznalem swietna dziewczyne i zalezy mi na niej ale nigdy sie nie odwaze na seks z takim sprzetem.

duzo osob pisze o mozliwosci operacji ale sporo z nich zaznacza ze isnieje ryzyko powiklan. jak bardzo niebezpieczna moze byc taka operacja?? gdzie w polsce i europie znajduja sie jakies placowki zajmujace sie takimi schorzeniami??
istnieja jeszcze urzedzenia, pompki do powikszania, pogrubiania a takze prostowania zakrzywien..czy takie urzadzenia moga faktycznie prostowac czlonka?? wracajac do operacji..czy zdecudujac sie na zabieg, po operacji mozna by bezpiecznie korzystac z urzadzen do rozciagania penisa??

jestem bliski zalamania, niemal stracilem juz nadzieje na normalne zycie...prosze pomozcie mi. co robic?? na co sie zdecydowac i do kogo zwrocic sie o pomoc??
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 13 Mar, 2008   

T-Mac, idź do lekarza on zobaczy czy Twoje skrzywienie kwalifikuje sie do zabiegu,
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
T-Mac 

Dołączył: 12 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Irlandia
Wysłany: Czw 13 Mar, 2008   

witam
dzieki za odpowiedz. moim problemem teraz jest to ze mieszkam za granica od jakiegos czasu. do polski przyjezdzam co kilka miesiecy na okres nie dluzszy niz 2 tygodnie. Jak bede w Polsce to nie wiem teraz czy udac sie do lekarza urologa w pobliskim szpitalu czy od razu kontaktowac sie ze specjalista z osrodka takiego jak multimedica.
czytalem troche o klinice w kalingradzie..moze to bylby dobry pomysl!
jak bede w polsce czasu nie bede mial duzo, prosze cie o rade w tej sprawie.
z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam:)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Czw 13 Mar, 2008   

T-Mac, nie mam pojęcia o Kalingradzie, musisz mieć chyba skierowanie żeby udać sie do specjalisty a specjalista po badaniu stwierdzi czy możesz mieć zabieg i możliwe że jeżeli będzie to bardziej skomplikowane będziesz musiał poleżeć w szpitalu więc myślę że lekarz to najlepsze rozwiązanie, poza tym zdrowie jest najważniejsze ;) , mam ogólną wiedzę w tych sprawach ale tak dokładnie nie wiem jak to wygląda i nie potrafię Ci pomóc
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group