Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jedno jadro a sterydy
Autor Wiadomość
vegetaaa 

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2007   Jedno jadro a sterydy

to moja historia wyglada tak jak bylem maly przeszedlem operacje usuniecie jadra jestem w 100 % plodny. Takze od malego uprawiam kickboxing(mam bardzo dobre osiagniecia w tym sporcie lecz nie bede sie o nich rozpisywal z uwagi na moj problem), nadszedl ten czas aby przejsc na zawodostwo lecz bez malych spomagan nie ma sensu o tym nawet myslec i prosze mi tu nie pisac ze jakbys chcial to osiagnalbys cos bez tego bo poprostu nie ma szans nie mowie tu o jakims strasznym koxeniu tylko o 1 cyklu rocznie przed zawodami ogolnokrajowymi wiec moje pytanie brzmi czy biorac sterydy jestem bardziej narazony na jakies choroby zwiazane z tym ze mam jedno jadro ??
 
 
kazik123

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Pon 01 Paź, 2007   

to jest bardzo mozliwe ja mam dwa jądra i też mam problemy po koksiku:( ale to na zależy od organizmu.przynajmniej tak mi sie wydaje
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

przy odpowiednim odbloku i dobraniu dobrych srodków możesz je znacznie wyeliminować ale nie w 100% ale przy 1 cyklu rocznie nie powinno ci nic grozić...
 
 
penis.com.pl
bathmate
smutek 

Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 14
Skąd: polska
Wysłany: Pon 18 Lut, 2008   

a moze bys tak lekarza zapytal o to ? :D
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Mar, 2008   

jesli chodzi o koxy... dobrym forum jest body-factory.pl mozesz tam poprosic o przepisane koxow..wiesz najwazniejszy jet u ciebie dblok... nie wiesz jaka masz produkcje testosteronu :> majac 1 jadra produkujesz tyle samo czy nie ?? to jest chyba wazna spraw... pozdrawiam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group