Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     brak plemnikow- co robic?
Autor Wiadomość
asdo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   brak plemnikow- co robic?

Kilka lat temu robilem sobie badania i wyszlo ze nie mam plemnikow. Moja wada wrodzona to wierzchniactwo. Przeszedlem dwukrotnie zapalenie jąder. Obecnie mam jedno mniejsze a jedno w zaniku (wg lekarza). Od kilku lat jade na testosteronie. Obecnie z zoną myslimy o dziecku. Napiszcie czy jest jakakolwiek szansa na to zebym mial wlasne dziecko? Czy są jakies metody, sposoby? czy moze zostaje tylko adopcja lub szruczne zaplodnienie z banku nasienia?

Pozdr

asdo
 
 
WojtekP 

Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 26 Maj, 2007   

Nie wiem, ale według mnie to nie będziesz się przynajmniej na prezerwatywy marnował, Żem cie pocieszył xD
 
 
colli

Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   

Polecam zioła. Koszt niewielki. Ryzyko niewielkie a zyski mogą iść w Miliony !!!! :D A tak na poważnie. Proponuje taką oto mieszankę ziół (wystarczy wydrukować i podstawić zielarzowi do umieszania):

1. szyszka chmielu
2. ziele przywrotnika
3. ziele krwawnika
4. lisc ruty
5. ziele nostrzyka
6. kwiat lawendy
7. korzeń tataraku
8. kwiat nagietka
9. owoc róży
(zestaw pochodzi z książki o. Klimuszki, "Wróćmy do zioł")
biorąc po 50g z każdego wyjdzie wam spory woreczek więc można poprosić zielarzy o dawki wszystkiego po 20g

Całość porządnie wymieszać, kupić sobie sitko lub koszyczek do zaparzania herbaty, wsypać łyżkę ziela i pić taką herbatkę 3 razy dziennie. Proponuję zrobić badanie przed kuracją i po, myślę że będziecie mile zaskoczeni! 8)
Większość z tych ziół działa ogólnie zwłaszcza na układ trawienny. Bo to od przyswajania pokarmów powinno się zacząć jakiekolwiek leczenie, ale to inny temat do dyskusji.
Proponuje też chłodne kompiele zamias ciepłych natrysków lub leżenia w wannie. Spać nago! Luźniejsze spodnie i slipki. I ruchu, wiecej ruchu dziady!!!! :mrgreen:
Warto też o zmiany w wyżywieniu (nie do mnie te pytania :) nie znam się, po prostu się staram jeść zdrowo). No i konsekwencji w piciu (odstawić kawy i herbaty czarne).

Dajcie znać jak wam się powiodło. Powodzenia! :)
 
 
penis.com.pl
masturbator
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Lut, 2008   

a mam pytanie na jakim tesciu jedziesz?? i w jakich dawkach??
 
 
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008   

Tesciu?
 
 
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Mar, 2008   

jaki testosteron przyjmujesz??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group