Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie schodzi!!!
Autor Wiadomość
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 27 Gru, 2007   

u mnie to tata zadbał o to bym nie miał problemów.
jak byłem jeszcze małym szkrabem to tata mi mówił bym właśnie w trakcie kąpieli naciągał napletek i z tego co pamiętam to na początku nie mogłem lecz zawsze próbowałem i dość szybko się z tym uporałem z czego byłem bardzo zadowolony :)
cenię sobie to ,że moi rodzice nie mieli problemów z mówieniem mi o takich rzeczach. możliwe ,że zaoszczędzili mi wiele problemów :mrgreen:
tylko potwierdzę to co wiele ludzi już pisało: ćwiczenia z czasem skutkują więc się nie poddawajcie i nie marnujcie 500 zł tylko uzbrójcie się w cierpliwość!
 
 
g-shock

Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob 12 Sty, 2008   

No dobra to podpowiedzcie co ja mam zrobić. Ja miałem operowaną stulejkę jak byłem mały. Wszystko było ok, operacja sie udała. Nie miałem ściąganego całego napletka tylko nacięty czy cos takiego. Obecnie kiedy nie mam wzwodu skórke moge sobie ściągać kiedy chce, lata idealnie :D niestety kiedy mam wzwód sciągne ją tylko troche, nie zejdzie cała :( robiłem taki eksperyment że ściągałem skórke i potem osiągałem wzwód to mnie troszke cisneło. Skórka raz mi sama zeszła przy analu, to był 1 jedyny raz. Byłem u urologa ( bardzo dobrego ) i powiedział ze wyglada to tak że skórka powinna schodzic. Powiedział ze jak chce to moge isc na zabieg ( ale nie brdzo mam ochote ). Myślicie że te ćwiczenia mi pomogą??? Te w wannie z gorącą woda?? Pozdrawiam
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

nie szkodzi spróbować
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
penis.com.pl
masturbator
kenji 

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

Hmm, nie jestem pewien czy to ten sam problem, tylko w trochę innym stopniu, ale mnie bez wzwodu skóra schodzi idealnie, ze wzwodem jednak sama schodzi jedynie do połowy żołędzi, potem muszę sobie już pomóc sam, jednak nie mam z jej ściągnięciem żadnych problemów, tzn. nic nie boli a nie blokuje. Za żołędzią pozostaje jednak fałd owej ściągnietej skóry, który ma to do sobie, ze czasem wraca na swoje pierwotne położenie, czyli do połowy żołędzi. Czy to ćwiczenie ze ściąganiem w trakcie kąpieli jest tu również rozwiązaniem problemu?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

Nie ma u Ciebie żadnego problemu. Taka jest Twoja natura i tak zostaw. Jeśli w niczym nie przeszkadza to nie ma sensu robić cokolwiek :)

W wolnej chwili zapoznaj sie z tym :)

http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm
_________________
PZDR BASF
 
 
kenji 

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

No wygląda to jak CI-7 ;) Czyli mówisz, że to nie żaden problem?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

kenji napisał/a:
No wygląda to jak CI-7 ;) Czyli mówisz, że to nie żaden problem?


Ja mam CI-9 i nie ma najmniejszego problemu ze współżyciem :)
_________________
PZDR BASF
 
 
kenji 

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Wojkowice
Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

Aha, no to spoko :D Aż mi lzej na duchu :D
 
 
makaron15_92 

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 25 Sty, 2008   

Mam dopiero 16 lat... i tez mam ten sam problem...gdy nie jest w zwodzie to mi normalnie schodzi, a jak jest w zwodzie to mam z tym problem;( wstydze się o tym powiedzieć rodzicom co robic??
_________________
Mateusz
 
 
pawelveb 

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: PL
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

makaron15_92 napisał/a:
Mam dopiero 16 lat... i tez mam ten sam problem...gdy nie jest w zwodzie to mi normalnie schodzi, a jak jest w zwodzie to mam z tym problem;( wstydze się o tym powiedzieć rodzicom co robic??


Powiedz, ze miales badanie w szkole i ze pielegniarka powiedziala ze musisz isc z tym do urologa, bo cos nie gra :wink: Jak bylem w twoim wieku tak zrobilem :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group