Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Utrata wagi a powiększenie penisa
Autor Wiadomość
tolek24

Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 12
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007   Utrata wagi a powiększenie penisa

Witam
Mam pytanie do osób które schudły w granicach 15-20 kg czy zauważyły wzrost długości penisa?
Pisze bo spotkałem sie kiedyś na innym forum z opiniami że spadek brzucha powoduje powiększenie penisa. Pisali tam że strata 15 kg może spowodować że penis będzie dłuższy o około 1.5 cm.
Chodzi podobno o to że spadek wagi/utrata tłuszczu w okolicach brzucha powoduje że jakieś wiązadła są mniej uciskane i "nie wciągają " penisa wgłąb ciała. Nie wiem dokładnie na czym to polega może ktoś mógłby to wyjaśnić.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007   

optycznie będzie wydawał sie wiekszy
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
TomTomz 

Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro 05 Gru, 2007   

A co myslicie o grubosci ud a wielkosci penisa?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 06 Gru, 2007   

TomTomz napisał/a:
A co myslicie o grubosci ud a wielkosci penisa?


Jak najbardziej. Im grubsze uda tym krótszy penis a im chudsze to penis dłuższy. Przecież to takie oczywiste. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
PZDR BASF
 
 
Inde 

Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 15 Gru, 2007   

Mi się wydaje że jeszcze nijako mięśnie podbrzusza tez mają wpływ. ja np. moge z tego miejsca zrobić małą fałdkę i penis jest nieco większy, u grubszych osób ta fałda tam jest naturalnie większa, wiec i wiecej mozna wyciągnać z tamtego rejonu..
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

masa ciała ma wplyw na produkcje testosteronu wiec na pewno ma to wplyw na wielkosc penisa. Ludzie otyli maja obnizona produkcje testosteronu a co za tym idzie zmniejszona wielkosc penisa. wiec zmiana masy mzoe wplynac na wzrost:)
 
 
skorczu 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Gru, 2007   

Swietnie napisane.Mam znajomego który zchudł ok 25kg jego penis powiekszył się o 2 cm.To jest prawda :D
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Gru, 2007   

czasem sie opłaca jak widac zrobic redukcje :)
 
 
tolek24

Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 12
Wysłany: Sro 19 Gru, 2007   

Czyli ogólnie jest trochę prawdy w tym że utrata wagi powoduje ze penis staje sie wiekszy wizualnie, "wychodzi trochę z ukrycia"
 
 
wojtr33 

Wiek: 50
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: wielun
Wysłany: Sro 19 Gru, 2007   

Witam!!
Tak wacek się wycągnie po utracie wagi,ja grubasem nie bylem,ale wazylem 85 kg przy 176cm wzrostu,a teraz od 2 lat waże 63 kg, na diecie nie jestem i nie bylem,poprostu nie pije tylko piwa i to poskutkowalo moją utrate wagi,a co do mojego wacka to wydłużyl mi sie prawie 2 cm.
POZDRAWIAM :lol:
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 19 Gru, 2007   

za duza masa = mała dlugosc ;]
masa okey = długosc dobra:P
 
 
tolek24

Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 12
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

W najnowszym twoim weekendzie jest artykuł prof. Lwa-Starowicza który odpowiada na pytanie chłopaka o tabletkach na powiększanie penisa. Oczywiście wiadomo ze mówi że nie działają. Ale ja nie o tym. Profesor radzi mu że może redukcja wagi, utrata tłuszczu w okolicy brzucha i ogólna utrat zbędnego tłuszczu spowoduje że penis "wydostanie sie" z pod tłuszczu i będzie go więcej widać.
Czyli to prawda że utrata wagi powoduje że penis na zewnątrz staje sie wiekszy, skoro uznany profesor tak mówi.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group