Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pytanie
Autor Wiadomość
tamas 

Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 18 Gru, 2007   pytanie

Po lewej stronie mojego penisa część napletka jest złączona z żołędziem, a po lewej jest wszystko w porządku. Mam pytanie:
Czy trzeba to "naprawić", czy samo się odklei?
Mam 14lat.
  
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Wto 18 Gru, 2007   

Nie widać żadnych nieprawidłowości, tak że nie masz się czym martwić.
Pozdrawiam
 
 
x-men16
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

http://www.sztukakochania.fora.pl/

Ciekawostki,informacje,porady udzielane przez seks eksperta i wiele innych rzeczy o tematyce erotycznej!!! :-D
Polecam!!!!
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
sliwagd 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 3
Skąd: Golub-Dobrzyń
Wysłany: Pią 28 Gru, 2007   

Mam również 14 lat. Jak byłem młodszy też miałem taki problem. Moim zdaniem powinienieś się skontaktować z jakiś lekażem mi to pomogło i teraz jest już wszystko ok ;]
 
 
mirek18 

Wiek: 35
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: nowa ruda
Wysłany: Nie 30 Gru, 2007   

skad pochodzisz i kiedy sie urodziles szuszu ? ja pierdziule ... mowisz ze sklejony napletek z zoledziem to nic powaznego i nie widzisz zadnych nieprawidlowosci ? jedna rzecz ZAL i smiech ... z twojej skromnej osoby i z marnej wiedzy na ten temat nie jestem lekarzem ale do jasnej ciasnej (:D) bez ponosow maly 14 lat i ty mowisz o sklejonym napletko z lewej strony do zoledzia moja rada jako starszy i bardziej obcykany od pana "szuszu" w te klocki radze ci zebys pedem lecial do lekarza ogulnego ... niestety jestes niepelnoletni musisz isc z rodzicami (ktoryms znich ) lob z opiekonem prawnym (nie wnikam) strikto to nie jest nic strasznego jak by nie patrzec ale utrudnia to zycie poniewaz napletek musi schodiz plynnie z zoledzia a nie byc przyklejonym aha podziekuj tez rodzica z tego nie dopilnowali poniewaz za malego chlopca 2 latka i wgore piwnni kontrolowac takei cos niesttey moi starzy tego nei robili i tez mialem takowy problem ale go wyleczylem ... lekaz ci go musi poprostu "odkleic" najprosciej tlumaczac ... skromny bezbolesny zabieg i po tygodniu siusiak jak nowy :)
_________________
prawdziwy sajanin nie robi dwa razy tych samych blędoów
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group