Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Skrzywienia
Autor Wiadomość
cobra007

Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 1
Wysłany: Pią 17 Cze, 2005   Skrzywienia

czy ktos ma podobnay problem ze skrzywieniem penisa.Mianowicie moj penis w stanie zwodu nie jets prosty tylko jest zakrzywiony do gory i jest bardzoi malo elastyczny
 
 
keenan


Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 9
Wysłany: Nie 19 Cze, 2005   

też mam skrzywionego chociaż mi to nie przeszkadza więc dla mnie nie jest to problemem, tyle że mam lekko skrzywionego w lewo, ale pozatym jest z nim wszystko ok, w prawdzie jest duży ale nie mam problemu ze wzwodem i co najważniejsze utrzymywana jest twardość penisa.
 
 
antoni

Dołączył: 02 Cze 2005
Posty: 7
Wysłany: Sob 25 Cze, 2005   

Prawie każdy penis jest skrzywiony i najczesciej do góry i troche w lewą stronę. Skrzywienie wcale nie przeszkadza w stosunku, a nawet skrzywiony penis daje więcej wrazeń pochwie. Jezeli nie jest zbyt "elestyczny" to znaczy, że jest w zwodzie bardzo twardy i to jest wielki plus. Jezeli jest twardy to znaczy, że masz znakomita erekcję. :D
Z takim urzadzeniem możesz startowac do każdej kobiety :shock:
 
 
penis.com.pl
andropenis
duży jasiu

Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 2
Wysłany: Nie 26 Cze, 2005   

Najfajniejszy do obciagania jest penis skrzywiony do dołu.Naturalnie wchodzi dziewczynie do gardła,nawet jesli jest duzy. Penis skrzywiony do góry sprawia problem dziewczynie. Kiedys miałem trójkat z kumplem,który miał ptaka do góry i dziewczyna ledwo do połowy mu wzieła choc nie był duzy a mojego połknęła az do jajek :D Generalnie jednak krzywizny nie sa problematyczne
 
 
cinek_w-wa

Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 12
Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   Re: Skrzywienia

cobra007 napisał/a:
czy ktos ma podobnay problem ze skrzywieniem penisa.Mianowicie moj penis w stanie zwodu nie jets prosty tylko jest zakrzywiony do gory i jest bardzoi malo elastyczny


to jest chyba normalne; dużo facetów tak ma, np. ja.
a żeby go odgiąć do dołu chociaż trochę, muszę bardzo mocno nacisnąć ręką. i boli wtedy :evil:
_________________
gdybym się urodził kobietą, miałbym o 4 problemy z penisem mniej.
 
 
MiStrz


Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 4
Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   Skrzywiony !!!!!!

Tez mam ten problem a mianowicie mój penis też skrzywiony w góre i mało elastyczny ! Martwie sie tym i niewiem czy mam isc z tym do lekarza czy nie ! :cry:
 
 
MiStrz


Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 4
Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   Skrzywiony !!!!!!

Tez mam ten problem a mianowicie mój penis też skrzywiony w góre i mało elastyczny ! Martwie sie tym i niewiem czy mam isc z tym do lekarza czy nie ! :cry:
 
 
cinek_w-wa

Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 12
Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   

nie, wg mnie nie musisz iść. ja się wybieram, ale mam też inne problemy...
_________________
gdybym się urodził kobietą, miałbym o 4 problemy z penisem mniej.
 
 
krako_91

Dołączył: 08 Lip 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 14 Lip, 2005   

Nie mart się ja tez mam troche skrzywionego i staje do góry :D 8) 8) wszystko jest wporzo :)
 
 
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lip, 2005   

Skrzywienie w dowolną stronę, jeżeli nie jest zbyt duże, nie powoduje utrudnienia w stosunku i jest sprawą naturalną. Można próbować rozciągać i wyginać w przeciwnym kierunku aby zniwelować krzywiznę, jednak nie polecam zgłaszania się do lekarzy. Oni preferują nóż - zupełnie niepotrzebnie. Wystarczy tylko znać budowę penisa i wszystko staje się jasne. Wszyscy wiemy o ciałach jamistych i róże, natomiast mało kto wie o tym, że wszystko jest w oplocie włókien ścięgnowych w formie siatki, która ogranicza wielkość i kształt. Jeżeli z jednej strony scięgna sa grubsze, to i mniej elastyczne - stąd skrzywienie. Jak wiadomo wszystkie ścięgna można rozciągać poprzez długotrwały trening - reszta chyba jasna. A jeśli chodzi o to, że sztywny -to chyba należy się tylko cieszyć, nie?
 
 
Gość

Wysłany: Sro 27 Lip, 2005   

Kurde tak czytam to i zaczynam sie bac. Wiekszosc ma skrzywionego do gory nawed moj przyjaciel mi pokazal i tez tak ma... a ja mam tak smiesznie skrzywiony w dol :/ mowiecie ze to dobre dla lodow ale mi sie wydaje ze ja mam innaczej skzywionego :/ mam 17 lat i sie zaczynam bac ...
2 problem to napletek gdy mi stoi nie potrawie go naciagnac do kaca :/ co robic ?? najchetniej bym dal zjecie jak jestskzywiony ale czy ja wiem czy wypada... wiekszosc bedzie sie smiala ;/
 
 
Gość

Wysłany: Pią 29 Lip, 2005   

Matiu napisał/a:
ja mam tak smiesznie skrzywiony w dol

Ja też, ale nie umiem Ci odpowiedzieć, czy to normalne - sam mam wątpliwości.
 
 
Gość

Wysłany: Czw 04 Sie, 2005   Na chama

A co sie stanie jak sie na sile zegnie stojacego penisa w dol? zlamie sie? :D
 
 
penis.com.pl
viamax
Gość

Wysłany: Czw 04 Sie, 2005   

Wiem jedno - moj penis w stanie skrajnej twardosci jest skrzywiony w dol i chyba bym go predzej zlamal, niz wyprostowal, wykrzywiajac do gory.
 
 
kwiatek_elk 

Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Wto 02 Paź, 2007   

duży jasiu napisał/a:
Najfajniejszy do obciagania jest penis skrzywiony do dołu.Naturalnie wchodzi dziewczynie do gardła,nawet jesli jest duzy. Penis skrzywiony do góry sprawia problem dziewczynie. Kiedys miałem trójkat z kumplem,który miał ptaka do góry i dziewczyna ledwo do połowy mu wzieła choc nie był duzy a mojego połknęła az do jajek :D Generalnie jednak krzywizny nie sa problematyczne



A nie mógł ustać na Głowie ??;>
_________________
Jestem jaki jestem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group