Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem czy nie
Autor Wiadomość
arrenzo

Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: Wto 31 Paź, 2006   problem czy nie

pzry wzwodzie napletek nie zchodzi zakrywa żołądz,jednak ręką bez problemu daje się zciągnąć po czym spowrotem wraca i zakrywa żołądz. czy to jakiś problem,(napewno nie jest to stulejka)
 
 
Gość

Wysłany: Sro 01 Lis, 2006   

mysle ze przy mocnym podnieceniu napletek nie bedzie powracał:)
 
 
Joe_Kos

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 102
Skąd: Z Kądowni
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

Może żołądź się wstydzi i woli byc zakryty... żart.. :)

nie wiem czemu a masz 100% erekcje ?
_________________
Co ma być to będzie, I trzea sie z tym zmierzyć
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

wejdz do TEMATU: CZY TO STULEJKA, SZUKAŁEM, CZYTALEM ...itd

zobacz sobie, mam cos podobnego, praktycznie chyba to samo, zobacz soie tam masz w ktorejs z moich wypowiedzi fotki...sprawdz czy masz cos podobnego i wypowiedz sie w tamtym temacie, pozdo
 
 
123abc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

wybaczcie ale Nie chcialem zakladac kolejnego tematu wiec napisze tu.

mam problem taki iż. naprawde wąski penis ale kupilem durex close fit i w miare ok pasuje (moze jak troche pociwicze i 0,5/1cm w obw. sie zwiekszy bedzie jak dla mnie ok)
lecz podczas w zwodu napletek nie schodzi ale moge go bez problemu sciagnac w dol.. gdy zaloze prezerwatywe to podczas ruchu takiego jak "wyciąganie czlonka z pochwy" napletek wraca tyle ze razem z gumka.. zeby nie wracal musialbym przytrzymywac skore na poczatku penisa (tam przy pierscieniu) czy to normalne ?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

123abc napisał/a:
wybaczcie ale Nie chcialem zakladac kolejnego tematu wiec napisze tu.

mam problem taki iż. naprawde wąski penis ale kupilem durex close fit i w miare ok pasuje (moze jak troche pociwicze i 0,5/1cm w obw. sie zwiekszy bedzie jak dla mnie ok)
lecz podczas w zwodu napletek nie schodzi ale moge go bez problemu sciagnac w dol.. gdy zaloze prezerwatywe to podczas ruchu takiego jak "wyciąganie czlonka z pochwy" napletek wraca tyle ze razem z gumka.. zeby nie wracal musialbym przytrzymywac skore na poczatku penisa (tam przy pierscieniu) czy to normalne ?


a zaladajac prezerwatywe masz sciagniety napletek ? :> wiesz jak sie zaklada prezerwatywe ?
_________________
zawsze do usług ...
 
 
123abc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

tak...

poptostu jak podczas wzwodu napletek jest na tyle dlugi ze nie schodzi sam i moge zsunac i nasunac do polowy okolo to tak samo z gumka jak zsune przed nalozeniem to potem moge go nasunac tyle ze juz z gumka...
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

albo ja jestem glupi albo nie wiem ..

po porstu nie wiem o co Ci chodzi .. mozesz jasniej ? :O
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

chlopakowi chodzi o to że ma lużny i obfity napletek (tak jak ja zresztą) i podczas stotunku będą c w prezerwatywie nasuwa sie sam na żołędź podczas ruchów czlonka w pochwie razem z prezerwatywą która sie zsuwa z penisa (sam nie mam doświadczenia z prezerwatywami więc zostawie bez komentarza)
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

to moze ciasniejsze prezerwatywe ?! nie wiem .. naprawde.. ja mam odpowiednio dopasowana :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

raczej masz inny napletek
http://penis.com.pl/forum...p?t=765&start=0
pewnie jakis nizsze CL :P albo poprostu nie zsuwa ci sie z powrotem tak latwo podczas wzwodu na zoladz i tyle
to cecha indywidualna bardzo
 
 
pawkaras

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 9
Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   

Panowie chodzi o to samo co w tym temacie:

http://www.penis.com.pl/f...3593ec41729ffa0

Napletek jest na tyle długi że sam się zsuwa na żołędzia. Strasznie to przyszkadza podczas stosunku bo trzeba pzytrzymywać go u podstawy członka.
 
 
hasiu

Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 8
Wysłany: Sro 19 Wrz, 2007   

mam to samo i wydaj mi sie tez ze przez to dochodze o wiele szybciej , macie takie samo wrazenie , poprostu o wiele bardziej odczowam jak sie kocham , co myslicie ??
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group