Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penigra
Autor Wiadomość
Conradi

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2006   Penigra

Witam serdecznie po raz pierwszy wszystkich na tym forum!

Zażywał ktoś może tabletek "Penigra" i jakie są tego efekty? Polecacie?
 
 
jamin7

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 2
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006   

jestem w polowie paczki i jest niezle,teraz zwieksazylem dawke do 2 tabletek,bo bralem po jednej,jak zajdzie potrzeba dokupie jeszcze jedna paczke.Napisze jeszcze jak skoncze ta paczke,czy zwiekszenie dawki jeszcze dodatkowo cos dalo :) pozdrawiam
_________________
Keep Ya Head Up
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Pią 15 Gru, 2006   

Właśnie miałem o to też spytać. Może jeszcze ktoś stosował PeniGre? Czytam, że kuracja trwa tylko 10 tygodni - a więc nie ze ciągle non stop trzeba brać. Po 10 tygodniach - koniec. Co najwyżej, w ektremalnych przypadkach - można jeszcze raz powtórzyć kurację 10 tygodniową, po 4 tygodniach - i więcej już nie. Tak przynajmniej producent podaje. Brzmią przekonywująco - a jak jest w rzeczywistoci?
Plusem jest to, że jakby zależalo im tylko na kasie - nie byłoby kuracji - tylko mowiliby aby ciągle brać przez całe lata - stały klient - więcej kasy spływa. A oni aby brać tylko 10 tygodni.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2007   

Po PeniGrze chce się ciągle spać, spada zdolność koncentracji, szybkiego myślenia i reagowania. Jest to słaby lek, gdyż posiada śladowe ilości wyciągu z Muira Puama czyli najważniejszego składnika tego preparatu. Reszta to witaminy i lek na zapalenie prostaty, dlatego pomaga głównie starszym osobom. Ogólnie ma bardzo słabe działanie. Odstawiłem to po opakowaniu i kupiłem coś mocniejszego i lepszego o nazwie Tripoten.
Tripoten działał już po 1 kapsułce...a po całym opakowaniu...no cóż...to co jeden koleś pisał tu o 13 razach w jedną noc jest zupełnie realne.
 
 
kris30l 

Wiek: 46
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Bialystok
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2007   

Ja juz zuzylem prawie polowe opakowania z tym ze nie bralem tego codziennie tylko tak na godzine lub dwie przed stosunkiem .Efekty rzeczywiscie slabe . Dwa razy zaliczylem wpadke i to taka na maksa ze nie moglem wejsc w dziewczyne .Niedlugo wiec zmienie ten lek na cos mocniejszego.
_________________
zycie bez sexu jest bez sensu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group