Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pytanie do specjalisty .
Autor Wiadomość
smoke5

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 1
Wysłany: Wto 28 Lis, 2006   pytanie do specjalisty .

czy to jest normalne ze ma sie takei jakby malutkie chrostki na okolo zoledzia//? czy udac sie z tym do lekarza,.
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Pią 02 Lut, 2007   

prawdopodobnie prosaki masz. To nie jest szkodliwe - ale i trudne do zwalczenia.
 
 
usg10

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

to jest norma u facetów, nic z tym nie rób ok
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
mirass 


Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

witam:)
mam mały problem, który pojawiła się nie dawno, po ostatnim współżyciu z kobietą:)
wydaje sie mnie, że lekko mnie kobieta skontuzjowała, usiadała mnie w nieodpowiednim momencie i .....co się stało, na krawędzi napletka, są takie jakby sciegienka czy żyłki, nie wiem , patrzyłem i nie mogłem dojść co to jest..ale ta zyłka czy ściengienko, się nadwyręzyło, nie jest elastyczne, tylko takie jak by sztywne, lekko zgrubiłałe....jak mam penisa a zwodzie ...to napletek całkowicie schodzi, ale podczas stosuku to ścingienko czy żyłka suwa mnie się po żołedziu, i to dla mnie jest lekko bolesne.....no jak się dobrze zozgrzeje to juz tak nie czuje ale ogólnie ....nie wraca to do normy i niewiem czy to samo sie zagoi czy to trza by sie udać do lekarza...,
proszę o pomoc PILNIE!
Proszę równiez o poważne porady......nie wymysliłem sobie tego:(
_________________
tygrys
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

przejdź się do lekarza da jakąś maść i powinno pomóc- znajomemu pomogło dostała maść tabletki i chyba jakiś spray a miała tez coś w tym stylu ale mu jeszcze napletek pękł ale lakarz na pewno Ci doradzi
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
mirass 


Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

..kurana ..teraz takie koleji do tych lekarzy, że ja nie mogę, dostac sie do Urologa teraz to musze czekać ze 2 misiące:/
...zułenie jak w PRL-u.....
P.S.
masz fajną fotke, to ..w takim razie doradziła mnie kobieta?
Pozrdo:)
_________________
tygrys
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

kobietka lepiej brzmi :) nie chce czuć się staro :) hihihi:)

dobrze będzie:) idź do rodzinnego mu rodzinny coś przepisał chyba... tyle że to na wiosce i on właściwie na ogół wszystkich lekarzy zastępuje bo ludzie nie chcą dojeżdżać do miasta ale możliwe że to częsta przypadłośc i rodzinny sobie poradzi:)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
mirass 


Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2007   

to fajan musi być kobietka.....fajnie, że tutaj są tez kobietki, hehe.....to powiadasz, że taka kontuszja, to nic groźnego?
Troszke się zlakłem.......musze go teraz chyba dobrze masować a nie .....urzywać:P
hmmmm...
chyba jesteś fajną kobietką? hihi....i chyba mam racje:P
buziaki PA
_________________
tygrys
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group