Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     KOLOR SPERMY
Autor Wiadomość
piotrek_ns 

Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 2
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   KOLOR SPERMY

Mam takie pytanie i mały problem. Jakiego koloru powinna być sperma czy jest ona wyraźnie biała czy raczej bardziej przeźroczysta? Moja na przykład nie jest biała czasami ma kolor wręcz zbliżony do wody czyli przeźroczysty ale nie do końca bo jest on nieco matowy. Oczywiście konsystencja nie jest taka jak wody tylko taka jak spermy. Prosze o odpowiedzi! z Góry bardzo dziekuje.
_________________
Piotrek
 
 
 
x-men16
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   

To zależy od człowieka i od tego co jesz.Może być i przezroczysta i biała.Ale zawsze spermą jest! I to jest najważniejsze! :)
 
 
stefek11 


Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 47
Skąd: polska
Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   

Niema co się martwić.
Słyszałem ze jak się dużo je ananasa to sperma ma słodki smak.Ile w tym jest prawdy??nieiwem
_________________
be good

Ile jest dróg do jednego celu??
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
qtasek 

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   

Moja sperma jest raczej biała . Czasami zdarza się zóltawa ale to po dłuzszej abstynencji z waleniem ;p
 
 
mateusssz 


Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 85
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   

jak czesto walisz to jest bardziej przezroczysta a jakmaszdluzszy odstep czasu to jest
bardziej biala
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sro 22 Sie, 2007   

mateusssz napisał/a:
jak czesto walisz to jest bardziej przezroczysta a jakmaszdluzszy odstep czasu to jest
bardziej biala


Masz rację mateusssz. Przynajmniej u mnie tak jest.
_________________
PZDR BASF
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   

A mnie się wydaje że sperma zawsze jest biała (albo prawie biała) a to ten przeźroczysty płyn krokowy ma czasami inną barwę.
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007   Kolor spermy

Zgadzam się tutaj z większością. Zwykle sperma jest biała, prawie biała, lub przezroczysta. Od dużego stopnia zależy to od czego sporzywasz. Wiadomo, że od tego co sporzywasz, działa nie tylko na kolorze spermy, ale także i smaku (raczej na smaku bardziej działa niż na kolorze). Każdy ma swój pogląd na ten temat i chyba oryginalnej odpowiedzi nie ma.... i think
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group