Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pytanie!!
Autor Wiadomość
halala

Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   pytanie!!

Mam pytanie czytałem ostatnio o pigułkach "Penis Fit" ktore podobno przynosza efekty (nie jakies wielkie ale ok 1cm-1,5) Czy moze ktos cos o nich wie? Dodam ze chciałem uzywac tylko tych pigułem bez niczego innego (ewentualnie kilka cwiczen rozciagajacych). Czekam na opinie
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007   

Przez jakiś czas (2 miechy) jadłem Muire Puame z Tribulusem i oprócz silniejszych i częstych erekcji zauważyłem zwiększenie rozmiarów około cm w obwdzie i długości, więc dlaczego jakś pigułka , która zawiera te składniki miałaby nie działać?????
Nie jedliśie tych tabletek, a się wypowiadacie.
Nie wydaje mi się , aby w skład Penis Fit wchodził tik tak z witminą C :wink:
Za 2 miesięczną kurcje Muira Puama + Tribulus można zapłacić do 100zł, kierunek allegro

[ Dodano: Pią 20 Kwi, 2007 ]
Producent PENIS FIT podaje skład. Wystarczy tylko chcieć go poszukać.
Oto on:
Skład:
W jednej tabletce znajduje się
Calcium -105 mg, L-Arginine -100 mg, Mieszanka w której skład wchodzą ( Siberian Ginseng , Muira Puama, Saw palmetto, Tribulus Terrestris, Harny Gaat ) -400 mg
Dodatkowo w skład wchodzą: Cellulose, Carscarmellose, Sodium, Magnesium Stearate, Silica

Jak widać po składnikach tabletki te muszą działać :wink:
 
 
marcin060685 

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007   

zgadzam sie z tym ze nei mozna oceniac czegos jesli sie nei stosowalo.. to puste gadanie. ja jednak stosowalem penis fit talbetki (lacznie 120 sztuk0 i zero efektow) szkoda na to czasu.. teraz stosuje krem largo.. i efekty sa.. przyrostow nei podam bo nei mierze sobei obsesyjnie wacka zeby podawac dane typu przyrosy 0,2 cm w ciagu miesiaca czy 0, 7 w ciagu 2 miesiecy.. glupota nigdy dokladnie nei zmierzycie !! dwa razy pod rzad bedziecie mietrzyc i inne wyniki beda.. ja na oko parze i oceniam i stwierdzam ze largo daje efekty..
_________________
marcin060685
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group