Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ćwiczenia w Okresie Dojrzewania? Negatywne czy Neutralne?
Autor Wiadomość
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   

ja zaczynam cwiczyc mojego wacka mam 16 lat biore jakas dobra pompke masci i cwiczenia wiem ze jak sie postaram to beda efekty
 
 
dbthefuture 

Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: gdynia
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007   

ja mam 17 lat, heh ja tez daje czadu teraz
Zakupilem dobra pompke za 200 zl, krem i talbetki penimax oraz podrecznik powiekszania penisa . Ciekawe czy beda jakies efekty :)
Chce przynajmniej dojsc do 18 cm :)
W zwisie ... :) Bo narazie to mam 14 , a z doswiadczenia wiem ze dziewczyny wola duze penisy ..., moze nie wszystkie ale wiekszość :)
 
 
patryk1814 

Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: granice
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007   prawda czy fałsz

mam pytanie.
czy po suplementach i odrzywkach czy tez sterydach penis juz nie rosnie???? czy tez nawet maleje ( z tego co inni mowia)
wiele o tym słysze a nie wiem czy to prawda...
co wy o tym sadzicie ??????
[/b]
 
 
 
penis.com.pl
masturbator
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Pon 11 Cze, 2007   

po sumplementach nic nie maleje zaden penis
po sterydach jak bierze w okresie dojrzewania to cos tam mozesz zahamowac ale nie koniecznie penisa zalezy od organizmu rozne sa skutki uboczne zalezy jak twoj organizm zareaguje na dany steryd dlatego saa bierze sie najlepiej po ukonczeniu 21 roku zycia. PO STERYDACH PENIS NIE MALEJE WBIJCIE SOBIE TO WKONCU DO GLOWY!!
 
 
jednooko1983 


Wiek: 41
Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 7
Skąd: z majtek
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

to zależy co będziesz żarł, ale o rozmiary penisa to ty się nie bój, bo nic mu do tego... obawiałbym się raczej ingerowania w gospodarkę hormonalną teściem który jest wytwarzany przez jądra czy innym ścierwem... no i oczywiście przerost prostaty... poczytaj o sterach na innych forach które konkretnie się tego tyczą... i kup sobie odżywki odpowiedzialne za hamowanie katabolizmu białek i wsio i jedyne co - to rypiesz sobie wątrobę łykając po 20-30 tabletek dziennie... a stery sobie odpuść... :mrgreen:
_________________
jednooki bandyndyta...
 
 
ruchaczows 

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: Warmia
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007   

Ja jestem zdania że najlepsze przyrosty osiąga się właśnie podczas dojrzewania.Łatwiej stymulować do wzrostu organizm który się jeszcze rozwija i sam rośnie.Z wiekiem coraz trudniej o przyrosty o czym sam się przekonałem.
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Czw 19 Lip, 2007   

a czy w wieku 16-18 lat przyrost penisa jest duzy czy raczej minimalny ruchaczows zaobserwowalems jakis przyrost w tym wieku u siebie?? w grubosci czy w dlugosci?? pozdro
 
 
hardcock 

Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

w tym wieku to już tylko grubość :) i nie należy męczyć penisa jakimiś ćwiczeniami :)
 
 
 
patryk1814 

Wiek: 46
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: granice
Wysłany: Pon 30 Lip, 2007   

ej to w jakim wieku najlepiej brac no jakies masci tabletki czy tez pompki.. zeby były efekty... ja tera mam 17 lat i co mam zaczekac do 18 i potem cos kupowac.. :?: :?:
no i co teraz zrobic??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group