Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ćwiczenia
Autor Wiadomość
mrbig20 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: polska
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   ćwiczenia

Panowie prosze podajcie mi jakis swoj skuteczny program cwiczen bo chcialbym powiekszyc troche swojego penisa a nie rozumiem za bardzo tego e-booka. Jesli ktos ma troche czasu to prosze o rozpisanie calego treningu.Cwiczenie,ilosc serii,czas trwania
z gory dzieki za pomocne odpowiedzi

[ Dodano: Wto 10 Lip, 2007 ]
Aha czyli nikt nie jest w stanie mi pomoc? Dobre forum nie ma co
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Sob 14 Lip, 2007   

no ja ciwczylem tylko jelq i miesnie kegla przez okolo 2 miesiace -> nie stosowalem sie do planu treningowego bo nie mam z byt wiele czasu a tak zajmowalo mi wszystko okolo 30 minut a efekty jak najbardziej sa zauwazone przez moja kobiete :D wiec stary cwicz jelq (koniecznie po goracej kapieli albo prysznicu bo inaczej bedzie lipa :P )i miesnie kegla i bedzie dobrze :D a co do techniki to po prostu dokladnie poczytaj e- booka
 
 
smutek 

Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 14
Skąd: polska
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007   

mowisz ze kapieli badz prysznicu?
 
 
penis.com.pl
andropenis
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007   

no tak bo tak najprosciej go rozgrzac tak zeby nic sie nie naciagnelo albo zerwalo badz tez zeby nie wyskoczyly przebarwienia goraca kapiel lub prysznic bardzo wskazane :D
 
 
mrbig20 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: polska
Wysłany: Pon 16 Lip, 2007   

ale jakie cwicznia dokladnie? jak sie one nazywaja? ile czasu trwa takie cwicznie?
 
 
alann78
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lip, 2007   

Kiedys to robilem nie wiem czemu ale skora mi taka duza sie zrobila przez jakis czas ze przestalem to robic. Robilem kilka ćwiczen. Niewiem moze cos nie tak mi szlo, musze jeszcze raz sprobowac:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group