Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Z jedna mozna z druga nie ;] hmmm ? jak to jest ?
Autor Wiadomość
NcL 

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: majorka
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   Z jedna mozna z druga nie ;] hmmm ? jak to jest ?

wiec taka jestem z laska jedna juz dlugoooo..... i od kad pamieta niemialme sytuacji zeby mi niestanol,,, po aLko tez nawet czasami lepiej.. bo fantazja wiecie lepsiejsza.. Spotykalem sie od jakiegos czasu zinna tzn spotykalem to zbyt wielkie slowo.. w sumie to odrazu wyladowalismy w lozku.. Extra babka.wyglad boski.. no jednylm slowem ideal wszyscy sie za nia ogladaj itd... Wyladowalismy w lozku a ja mialme serce w gardle i zgadnijcie ?? mały nawet nie drgnol... kumacie sprawe?? no myslalem ze sobie jaja urwe przy niej... najgorsze jest to ze 2 raz tez probowalem tzn bawilem sie tylko z nia niewyjmowalem juz wacka czulem niby jakies podniecenie ale stres byl juz taki ze wiecie w glwoie mi siedzialo ze mi nie stanie i mam teraz cały czas to w glowie...i kumacie za kazdy mrazem kiedy mam to zrobic z ta co dlugo sie znam jeszcze wszystko pieknie.. zawsze wstanie. obojetnei czy jestem styrany czy nie no czassami wiecie nie jest mega twardziel i czasami leprza gra w stepna a czasmi niezdaze zdjac gaci tak..no ale chce probowac z tamta i....nie pooddam sie tylko moze macie jakies sposoby na stres ?? przy tamtej ALKO NIEDZIALA powiem tak jest taka PIEKNA ZE MNIE ONIESMIELA;] slyszalem ze chlopaki biora jakeis dopalacze jak laski sa az tak gorace ze oniesmielaja no ale ja chce zrobic to NATURALNIE :] HELPP !!
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

jak chcesz zdradzać dziewczynę i Ci nie staje to dobrze!!!
i nikt nie powinien Ci pomóc!!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
NcL 

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: majorka
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Kto powiedzial ze zdradzam ? nie jestem z tamta znamy sie :) to jest heh takie wiesz jak komus sie chce baardzo itd ;] prrosze bez cisnien.. ;]
 
 
penis.com.pl
viamax
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

nie staje Ci bo za bardzo Ci zależy żeby dobrze wypasc a w poprzedniej wypowiedzi napisałes :wiec taka jestem z laska jedna juz dlugoooo
nie rozumniem wytłumaczenia że mocno sie chce!!!
ja czesto mam taki temperament że po całonocnej zabawie chce jeszcze to co powinnam isc jeszcze do kumpla chlopaka jak on juz nie ma siły???
pozatym współczuje tej dziewczynie bo jakby kolesiowi przy mnie nie staną czułabym sie strasznie ale chwała bogu nigdy nie miałam takiego problemy
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
PunX

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 38
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

widze ze mamy wspaniala dziewczyne na forum :) lubie takie charaktery :) a tak do tematu jak CI nie staje to nic na to nie poradzisz wyluzuj albo srodki na uspokojenie wez ale to bardziej szkodzi podobno!!! badz z ta co jestes :)
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

paulinko ja mam ten sam problem z moją dziewczyną ................. nie starcza jej często sił.... poprostu mój temperamet jest dużo większy .............. więc jeśli masz ochotę to zawsze możesz kontaktować się ze mną hi hi hi



Pamiętaj że masz do kogo zwrócić się o pomoc :twisted:
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

DECA napisał/a:
paulinko ja mam ten sam problem z moją dziewczyną ................. nie starcza jej często sił.... poprostu mój temperamet jest dużo większy .............. więc jeśli masz ochotę to zawsze możesz kontaktować się ze mną hi hi hi

Pamiętaj że masz do kogo zwrócić się o pomoc :twisted:


szczerze??? wyjdę na ulice i znajdę w ciągu 5 min 10 chętnych chyba że będzie padać deszcz i ludzi nie będzie :) :) :)

jak rozstałam sie z chłopakiem 2 tyg temu odżyło moje życie towarzyskie spotykam sie z kumplami których długo nie widziałam i większość z nich mi mówi że jestem idealna.... (inteligentna, mądra piękna, rozgadana, zabawna, zabawowa a zarazem subtelna i dobra) kiedyś zawsze marzyłam by ktoś mi tak powiedział kiedyś chciałam zawsze żeby ktoś mnie pokochał teraz wielu podkochuje i kocha sie we mnie ale ja nie mogę sie zakochać :( :( :(

a tak poważnie mam wysoki temperament ale nie jestem za tym żeby sypiać z kim popadnie wole męczyć jednego :P :P :P ale to bardzo przyjemna męczarnia wiec raczej żaden nie narzekał :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

he he he spoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiesz ja tak tylko żartuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nawiasem to zastanów sie ilu z tych dziesięciu będzie naprawde dobrych..............haha nie żebym się chwalił........................ mój związek też prawdopodobnie nie dłużej niż za 2 tyg padnie bo kicha się zrobiła straszna..........wieć jeśli jesteś z okolic wrocławia to hętnie..............................ha ha ha

i nie myślisz wogóle o swoim byłym?długo z nim byłaś? bo ja bym chciał już to sończyć ale to już prawie 4 lata wiec nie jest tak łatwo

pozdrawiam Cię paulinko!!!!!!! i życzę powodzenia i miłości i w życiu seksualnym!!!!!!!!!!! :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group