Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zakrzywienie do góry
Autor Wiadomość
malygacek

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2007   Zakrzywienie do góry

Rozumiem ze temat skrzywienia penisa w prawo, czy lewo byl wielokrotnie przerabiany... jednak jesli chodzi o zakrzywienie do gory to nie wiele informacji znalazlem... chodzi o to ze w czasie wzwodu stoi on pionowo (moze nie zupelnie na sztorc ale jednak nie za duzo od brzucha sie odchyla)... i do tego jest bardzo sztywny, tzn troche do dolu sie go da odchylic ale na pewno mniej niz 90 stopni. Czy to moze stanowic problem?
Pozdrawiam,
 
 
redhot12

Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 5
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007   

Ja też mam ten problem 90 stopni do góry :( . Trzea by się wybrać do lekarza ale odkładam to już całkiem sporo czasu :( .
 
 
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2007   

nie bardzo rozumiem czym sie martwić, jak macie z tym problem to ja jestem odrobine zirytowany ... bądź co bądź jesteście sprawni na tyle żeby odchylić na te "odpowiednią pozycje" i zaradnie dopasować czlonka do pochwy, inni jednak zastanawiają się co zrobić aby unieść sztywnego ptaka na wymarzone 70-80 stopni zadając sobie przy tym wiele trudu i z pewnością bólu - mam na mysli skrzywienie do dolu o którym nie wspomniano wyżej, takie "zagiecia" wymagają szczególnej uwagi i pomocy lekarskiej co nie znaczy żeby takich przypadków jak wasze lekceważyć...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
mposte 

Wiek: 37
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: białystok
Wysłany: Wto 15 Maj, 2007   

tez mam podobnyproblem jak malygacek :( (
_________________
mm
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 16 Maj, 2007   

zbawiciel napisał/a:
nie bardzo rozumiem czym sie martwić, jak macie z tym problem to ja jestem odrobine zirytowany ... bądź co bądź jesteście sprawni na tyle żeby odchylić na te "odpowiednią pozycje" i zaradnie dopasować czlonka do pochwy, inni jednak zastanawiają się co zrobić aby unieść sztywnego ptaka na wymarzone 70-80 stopni zadając sobie przy tym wiele trudu i z pewnością bólu - mam na mysli skrzywienie do dolu o którym nie wspomniano wyżej, takie "zagiecia" wymagają szczególnej uwagi i pomocy lekarskiej co nie znaczy żeby takich przypadków jak wasze lekceważyć...


Wyginanie penisa w każdą stronę jest bolesne... w dół też... szczerze, to mało idealnych penisów istnieje. xD Chyba w tym e-booku do ściągnięcia są ćwiczenia na prostowanie - spróbować warto, jeżeli Cię to drażni :D
 
 
malygacek

Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Dodam tylko, ze nie chodzi o to ze on zakrzywia sie do gory po luku, czy cos, tylko sam w sobie jest dosc prosty, tylko juz od samej podstawy kieruje sie pionowo do gory...
Czy ktos juz radzil sobie z takim problemem? Operacyjnie? a moze inaczej?
Pozdrawiam,
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Pon 25 Cze, 2007   

malygacek przyśli fotkę na forum galerie dumy męskiej i wtedy ocenimy podpowiemy i co Ci tu mówić opisując słowami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group