Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pomocy!!!
Autor Wiadomość
rafix86

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto 19 Cze, 2007   Pomocy!!!

Ludzie ratujcie!!! Mam dylemat mam 21 lat przy konatkcie z dziewczyno sprawa wyglada tak. przy samej grze wstepnej, pocałunkach i pieszczotach penis stoi jak Pan Bóg przykazal, twardy jak stalowa rurka. kurcze niech tylko dziewczyna polozy sie na mnie i chce wejsc w nia, momentalnie penis "pada". ratujcie ludzie bo juz nie wiem co mam ze soba robic...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 19 Cze, 2007   

to sie nazywa stres!!!
boisz sie że coś nie wyjdzie, a może inaczej zależy Ci strasznie żeby było jak najlepiej a tu zwała :( musisz sie troszkę rozluźnić, nie być zbytnio spięty i przerażony!!! możesz wypić lampkę winka :) to zawsze trochę rozluźnia, ale nie pij dużo!!!
wiec powodzonka, udanego sexiku i napisz jak sie uda :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
rafix86

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto 19 Cze, 2007   

Dzieki Paulinka, zobaczymy jak to wyjdzie jutro odpowiem, ale wczesniej takiego czegos nie mialem, pojawilo sie to jakos ostatnio, z jakies pol roku temu, a przez 3 lata bylo wszystko oki. :mrgreen:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 19 Cze, 2007   

możliwe że partnerka jest bardzo ładna podnieca Cie maxymalnie zależy Ci by na niej zrobić dobre wrażenie i dlatego :)
podziękujesz jak sie uda włożyć pałkę miedzy uda :P :P :P
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
rafix86

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   :P

:*:*:*:*:*:*:* Paulinka nalezy Ci sie :P moze powinnas zostac sexuologiem??? bede wpadal na konsultacje :wink: . Jeszcze raz dzieki
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

szczerze to chyba byłaby świetna praca dla mnie bo uwielbiam rozmawiać z ludźmi pomagać innym i kocham sex :P i twierdze że powinno sie o nim rozmawiać a nie sie tego wstydzić wiesz szczerze to sie zastanawiałam kim zostać i miałam być księgowa... już pracowałam w biurze i może w wakacje tez wpadne porobić ale to robie dla kasy przyjemności to mi nie sprawia:(
ciesze sie że wszystko ok :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
rafix86

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   :*

Paulinka to jaki klopot??? Trzeba szukac takiej pracy w ktorej sie człowiek spełnia, ja dla kasy pracuje bo na szkole mi trzeba, zarabiam dobre pieniadze ale nie zabawie tu długo... Zostań seksuologiem, bede wpadal na wizyty do Ciebie :wink:
A poza tym ksiegowanie i cała ta rachunkowość jest do bani. Dzisiaj egzamu nie zaliczyłem z rachunkowości :( no nie wazne. A seks chyba każdy lubi...
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   

wiesz ale jak zostać tym seksuologiem to nie takie łatwe a jestem w szkole ekonomicznej i już mam zapewniona prace a nie chce zostać bez pracy i chce swojemu dziecku jak będę je miała zapewnić dobrobyt najchętniej popracowałabym jako księgowa otworzyła własną działalność a jako hobby pracowała jako seksuolog nawet za darmo dla ludzi potrzebujących :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007   pomocna Paulinka :-)

paulinka napisał/a:
wiesz ale jak zostać tym seksuologiem to nie takie łatwe a jestem w szkole ekonomicznej i już mam zapewniona prace a nie chce zostać bez pracy i chce swojemu dziecku jak będę je miała zapewnić dobrobyt najchętniej popracowałabym jako księgowa otworzyła własną działalność a jako hobby pracowała jako seksuolog nawet za darmo dla ludzi potrzebujących :)


Witam Paulinko
Jestem na tym forum od niedawna, ale zauwazylem ze ty Paulinko juz pomagasz ludziom, wiec twoje hobby juz sie sprawdza. Ale moze by tak czas pomyslec nad wlasna stronka ?? Lub takim forum gdzie ludzie by mogli sie ciebie radzic?? :D Ja na ta strone wszedlem bo szukalem czegos na temat testow na plodnosc dla facetow :shock: , a teraz widze ze tutaj mozna i troche innych ciekawych rzeczy sie dowiedziec. 8) i ze mozna spotkac tez ludzi normalnie myslacych. 8)
Pozdrawiam i tak trzymaj
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

miło słyszeć że sie tutaj przydaję :)
cieszę sie że ludzie we mnie wierzą :) to daje dużo energii i checi do życia
:*:*:* wielkie buziaki :*:*:*
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
rafix86

Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Pomysl niezly własny biznes i gabinecik jako hobby. Kurcze wielkie serce masz. A z kolego sie zgodze pomysl o własnej stronce. Przydałoby sie cos takiego... Oby tak dalej Paulinko oby tak dalej
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

aby często brutalne życie, nie zmieniło mnie i moich poglądów na świat!!!
narazie mimo wielu otaczających szarości, staram sie go widzieć tylko w kolorowych barwach :) !!!
i tego życzę wszystkim gdyż optymizm pomaga w życiu :)
a co do tej stronki to nie mam pojecie jak sie prowadzi stronkę :( tan na serio to używam 4 stron fotki , penisa , poczty wp, i rozkładu mpk :) i na necie nie wiele siedzę ale jak już siedzę to cały czas tu :) jeszcze używam gg i skype nieraz :)
wiec myślę że zdecydowanie tu jest mi dobrze ale fajnie byłoby mieć własna stronkę :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

paulinka napisał/a:
aby często brutalne życie, nie zmieniło mnie i moich poglądów na świat!!!
narazie mimo wielu otaczających szarości, staram sie go widzieć tylko w kolorowych barwach :) !!!
i tego życzę wszystkim gdyż optymizm pomaga w życiu :)
a co do tej stronki to nie mam pojecie jak sie prowadzi stronkę :( tan na serio to używam 4 stron fotki , penisa , poczty wp, i rozkładu mpk :) i na necie nie wiele siedzę ale jak już siedzę to cały czas tu :) jeszcze używam gg i skype nieraz :)
wiec myślę że zdecydowanie tu jest mi dobrze ale fajnie byłoby mieć własna stronkę :)


Wlasna strona jest czasochlonna, i niestety wymaga duzo pracy aby wygladala fajnie i byla uaktualniania. Ale i tak fajnie ze tutaj sie tak ujawniasz i odzywasz.
Tak trzymaj, pozdrawiam :mrgreen:
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007   

Vezyrek napisał/a:
Wlasna strona jest czasochlonna, i niestety wymaga duzo pracy aby wygladala fajnie i byla uaktualniania. Ale i tak fajnie ze tutaj sie tak ujawniasz i odzywasz.
Tak trzymaj, pozdrawiam :mrgreen:

wkręciłam sie na maxa :) i nie zamierzam opuścić tej stronki :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group