Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mam pytanie
Autor Wiadomość
coca 

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   Mam pytanie

Mam pytanie .Gdy mój penis jest podczas spoczynku bez problemu moge sciagnac napletek , ale podczas wzwody gdy go sciagne to przy " główce " ze tak powiem boli mnie troche . To jest normalne ?? czy wymaga jakiegos leczenia ?? PROSZE NIECH KTOS MI ODPOWIE NA MOJE PYTANIE
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

możliwe że stulejka popatrz na tematy dotyczace stulejki podobno nieraz można rozciagnać a jeżeli jest dosc mocna konieczny jest zabieg gdyż możesz pużniej miec problemy przy zbliżeniu
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
coca 

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007   

znaczy sie lepiej jakbym zrobił zabieg chirurgiczny ?? aha i mam jeszcze jedno pytanko . mam małego penisa :oops: podczas spoczynku a widziałem po treningu pod prysznicem że moi kumple maja dosc duże członki i widziałem że żoładz wychodzi im z napletka . Czy jest to możliwe że członek mi jescze urosnie i poprostu rozepcha ten napletek i problem zniknie
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Wto 29 Maj, 2007   

słuchaj to zależy ile masz lat!! jak jesteś młody powiedzmy tak 14-15 lat to może tak, ale koniec końcem musisz udać się do urologa i on to oceni czy przepisać maśc i bedziesz musiał powoli rozciagać skóre(trwa to długo i nie zawsze są efekty) czy konieczny jest zabieg!! generalnie im młodszy jesteś tym lepiej bo może obejść się bez zabiegu o ile szybko podrepczesz do urologa, który udzieli Ci fachowej rady!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group