Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     operacja plastyczna
Autor Wiadomość
niewiadomokto 

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   operacja plastyczna

Witam wszystkich! Miałem operację usunięcia spodziectwa w wieku 9 lat. Moj penis mimo oznak funkcjonowania wygląda ochydnie co bardzo negatywnie odbilo sie na mojej psychice. Nie moge proadzic sobie z kompleksami. Chcial bym moc swobodnie przebrac sie na basenie czy wysikac nie obryzgując calej łazienki. Byłem u lekarza urologa. powiedzial mi zebym sie nie wyglupial z zadnymi operacjami plastycznymi bo są trudne a u mnie wszystko dziala i zebym sie nie przejmowal. Wiecie moze jakie jest ryzyko operacji plastycznej, ile ksoztuje i na jakie efekty można po niej liczyć? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam
 
 
Marcinek3 

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 13
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

niewiadomokto, Słuchaj lekarza co mówi i jest ok!! Po prostu naucz się celnie sikac i dobrze przebierac :mrgreen:
 
 
arekarek

Wiek: 47
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007   

niewiadomokto, nie przejmuj sie tym penisem. Kazdy ma jakiego ma i tyle. Ja mam krotkiego i chcialbym zeby byl wiekszy ale nic nie zrobie i godze sie ze jest piekny taki jaki jest i ciesze sie, ze pewnie w ogolnym kontekscie mojego ciala pasuje. Olej to i przebieraj sie smialo. Ja sie dobrze przyjrzysz czasami na basenie mozna potkac rozne nudowy ludzkiego ciala i widze, ze ludzi sie tym nie przejmuja. Kazdy sznuje drugiego bo sam chce byc uszanowany.
 
 
penis.com.pl
masturbator
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007   

A na czym dokładnie polegają pozostałości pooperacyjne? Czy u Ciebie są to tylko blizny czy coś więcej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group