Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     stulejk
Autor Wiadomość
piopaw 

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 09 Maj, 2007   stulejk

mam pytanie. mysle ze mam stulejke kto z Was wie gdzie sie to uwusa i w jaki sposob oraz ile to trwa i czy jest bolsne. z gory dzieki za odpowiedzi
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Sro 09 Maj, 2007   

Napisz ile masz lat, i coś więcej na temat tego dlaczego sądzisz że jest to stulejka. Z usunięciem nie będziesz miał wielkich problemów ale to też zależy od tego ile masz lat...
 
 
piopaw 

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

mam 18 lat. mysle ze to jest stulejka bo podczas erekcji napletek nie zsuwa sie sam. moge go zsunac(nie boli mnie to), ale tylko tuz za zoledzia. po pewnym czasie jednak napletek sam nasuwa sie na glowke
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
vit

Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

ja mam chyba to samo, ale mialem robiony zabieg na stulejke, wiec wystapienie jej ponowie jest chyba niemozliwe. a jak masz w sopczynku? bo u mnie zsuwa sie bez problemu
 
 
piopaw 

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 16
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

nie mam klopotow ze sciagnieciem napletka
 
 
szuszu 

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: town
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

Jeśli trochę potrenujesz, tzn delikatnie będziesz go zsuwał coraz dalej podczas wzwodu to powinno się unormować, z tego co piszesz nie jest to stan który cię kwalifikuje do chirurga
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group