Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Kłucie żołędzia
Autor Wiadomość
Tabel

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 04 Maj, 2007   Kłucie żołędzia

Witam. To mój pierwszy post tutaj. Mam na imię Paweł, 20 lat. Przeglądałem forum ale nie natknąłem się jeszcze na podobny problem do mojego. Jeżeli był juz poruszany to poprosze o odpowiedni link.

24 kwietnia podczas mycia zacząłem odczowac ból penisa-takie kłucie. Zsunąłem skóre żadnych wyprysków nie zaobserwowałem (jedynie małe krostki przy cewce moczowej ale mam je od dawna, sa małe nigdy nie bolaly). Jak dotykam żołędzia to w jednym punkcie tuż przy cewce moczowej odczowam takie kłucie, jakby mnie ktos hmm szpilka ukłuł. Na początku to zbagatelizowałem liczac ze samo przejdzie ale niestety ból narastał. Szczególnie bolalo przy wycieraniu penisa po oddaniu moczu, dotyku, lekkie pieczenie podczas oddawania moczu ale nie zawsze. W poniedziałek zaczeła mnie boleć głowa, okolice ujscia cewki moczowej i wędzidełka bardzo się zaczerwieniły i bolały. Wystąpił stan podgorączkowy 37,4. Pojechałem do szpitala. Tam chirurg po obejrzeniu stwierdził że to zapalenie cewki moczowej. Pobrano krew i mocz do analizy. Po wynikach uznał że nie ma sensu wlaczac antybiotyku tylko przepisał Furagin, witamine C i kazał przemywać żołedzia rumiankiem oraz duzo pić. Aktualnie jestem po 2 dniach brania Furaginu i kompresow z rumianku, zaczerwienienie praktycznie znikneło całkowicie ale zostało niewielkie kłucie przy dotyku. Miał ktoś kiedyś cos podobnego? Powinienem pojść teraz do lekarza jeszcze czy wybrac Furagin do konca wedlug zalecen i liczyc ze samo przejdzie to klucie? Z gory dziekuję za odpwoiedz.

P.S. Nie uprawiałem jeszcze sexu więc jakieś choroby przenoszone drogą płciową raczej odpadaja. Przy masturbacji ból jakby ustapił na chwile ale potem znowu wrócił i żoładź byl bardzo czerowny. Aktualnie zaprzestałem tego na czas leczenia. Prosze o wszelkie porady.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sob 05 Maj, 2007   

kiedyś miałam problem z cewka moczowa co prawda nie mam penisa ale objawy miałam takie same po ok. tygodniu wszystko przeszło tylko brałam inny lek ale nawet jak zaczęło przechodzić brałam dalej wzięłam całe opakowanie i przeszło i chwała Bogu nie wróciło!!!!
współczuje szczerze!!!!
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Sob 05 Maj, 2007   

Oczywiście że musisz jeszcze brać Furagin do końca tak jak zalecił lekarz i to przejdzie. Też miałem zapalenie, skończyłem antybiotyk i miałem spokój.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Tabel

Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 5
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007   

Dziś biore ostatnie tabletki Furaginu. Poprawa zdecydowanie jest, zniknelo zaczerwienienie ale niestety to kłucie zostało w jednym miejscu jak dotykam żołędzia. Jest mniejsze niż było ale dalej jest niestety. Nie wiem czy iść z tym do lekarza czy poczekać jeszcze kilka dni i poobserwować?
budnis ja nie dostałem antybiotyku bo lekarz uznał ze nie ma sensu go dawac. A ten Furagin to jakis lek przeciwzapalny.
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Nie 06 Maj, 2007   

Ja miałem antybiotyk i wszystkie objawy przeszły mi przed zakończeniem tabletek. Na Twoim miejscu poczekałbym dwa, trzy dni i jak nic by się nie zmieniało wtedy poszedłbym do lekarza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group