Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     napletek "zlepiony" z zolediem?
Autor Wiadomość
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   napletek "zlepiony" z zolediem?

siemka czemu z jednej strony(prawej) napletek schodzi za caly zoladz a z drugiej (lewej) schodzi ale nie dokonca.i przy koncu jest tak jakby polaczony z ozledziem.problwalem go recznie sciagnac z zoledzia ale jakos nie chce.nie wiem oco w tym biega.tak naprawde to mi to nie przeszkadza bo w czasie wzwodu i tak zoladz nie chowa sie za napletek caly czas jest na wierzchu tylko w stanie spczynku sie chowa szybko.chwile bpobedzie na wierzchu (5 sek?) i wraca.zna ktos jakies sposoby aby zoladz w stanie spiczynku nie chowal sie spowortem/
 
 
onogi

Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 27
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

a co Ci przeszkadza w tym ze sie chowa kiedy jest W STANIE SPOCZYNKU?? A napletek musisz sobie sam do konca sciagnac! podczas walenia konia wez jednym zamachem sciagnij napletek. To nie boli ale to bardzo dziwne uczucie.......
 
 
existenz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

Ja też kiedyś miałem napletek jakby złączony z żołędzią, ale po wielokrotnych ćwiczeniach mój napletek jest ok i schodzi bezproblemowo ;)
 
 
penis.com.pl
viamax
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

a jak z tej prawej strony mi zejdzie to ten dol taki fioletowy jeest to dobrze??? bo reszta zoledzia jest taka rozowo szara ... taki dziwny kolor a tamto takie fioletowe :o
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

Jak dorośniesz to wszystko będzie w normie. Narazie masz 13 lat a to forum jest dla takich co mają skończone 18. :?
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Nie 06 Sie, 2006   

con brio no i co z tego! Jezeli ktos ma powany problem (bynajmniej dla niego) to niech sie spyta kiedy wlasnie jest na to czas! wlasnie w takim wieku ludzie tu przychodza bo interesuja sie takimi sprawami bo to normalna ludzka sprawa ! A swoje glupie wypociny zachowaj juz dla siebie i nie pisz takich obrazliwych postow bo to nie jest typowe w TWOIM wieku!
 
 
madafaka1988

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto 01 Maj, 2007   

Witam mam poważny problem ..:( mam 18 lat z 2 dni temu kobieta za mocno mi naplet zdjeła z orzeszka ..to nic wiem że to jest normalne..ale mój problem jest taki ze na orzeszku na dole tam gdzie naplet sie trzymaorzeszka wyrósł mi bombel .i nie wiem co z tym zrobić a boje się iść do lekarza :( :( Prosze o poco czy ktoś tak miał ??
 
 
Gość

Wysłany: Czw 03 Maj, 2007   

rokoo, nie przejmuj się tym tylko często się masturbuj ;)
Ja miałem całego zrośniętego, ale masturbacja pomogła.
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Pią 04 Maj, 2007   

ja tez mialem calego zrosnietego, ale dzieki masturbacji udalo sie zdjac w 100% - uwaga rok cwiczen! nie mozna tego tak nagle zrobic, bo beda blizny itp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group