Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     RZECZYWISTE EFEKTY ĆWICZEŃ
Autor Wiadomość
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

no to fajnie masz ja mam 14-15cm i tez mam 16 lat
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

grasper napisał/a:
Witam,
mam 16 lat. Poprzez masturbacje penis mi sie powiekszyl o poltora cm. teraz jest 16.5 cm czy to duzo?

Czy to możliwe? :shock: :shock: Niewydaje mi sie :? Jestes jeszcze w wieku dorastania więc pewnie sam sobie urusł poprostu. A w jakim czasie to zauważyłeś?
 
 
malapalka

Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 114
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   

ja mam takie pytanie bo mam 16 lat moj penis w zwodzie ma 14-15 cm w obwodzie 11 i chcialbym zeby byl grubszy a dlugosc moze byc taka lub troche dluzszy i chce zaczac te cwiczenia powiekszające ale niewiem czymam czekac z tym az moj rozwoj dobiegnie konca czyli ok 18 rok zycia czy zaczac teraz. Bo podobno te cwiczenia sa nieszkodliwe takze nie moga mi zepsuc wacka albo zachamowac jego wzrostu? Zeby byly efekty trzeba cwiczyc ok roku z tego co czytam i regularnie . Szkoda ze nie ma tu jakgos lekarza czy cos kto sie zna bo takie wypowiedzi w stylu : wydaje mi sie, albo mysle ze mozesz zaczac to mi nic nie dadza b ochcialbym pewnej odpowiedzi od osoby ktora sie zna na tym
 
 
penis.com.pl
bathmate
Gość

Wysłany: Sro 14 Lut, 2007   

malapalka popieram Cię. Też mam 16 lat i zacząłem nie dawno ale tylko podczas kąpieli ćwiczyć wacka ale w sposób obciągania go przez ok. 5 minut dziennie. I zauważyłem żę w zwisie jest większy ale są dni kiedy jest taki jak poprzedni ale jednak przeważają dni kiedy jest większy. Przed kuracją miał 15cm a teraz w sumie nawet nie mierzyłem więc ludzie może ktoś powiedzieć jakieśsposoby dobre na powiększenie wacka.? Zwierzak możę Ty poradźbo widze że masz wprawe w tym. :lol:
 
 
gienek_1989

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 16
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

... 16 lat i już im tylko rozmiar w głowie... może pomyślicie nad dopracowaniem techiki, bo jeżeli jesteś w tym dobry to rozmiar sie nie liczy :mrgreen:
_________________
POMOCY!! Wojna z wampirami trwa nadal. Klikając w ten link pomagacie nam wilkołakom w walce! Dzięki za wsparcie! http://s11.bitefight.pl/c.php?uid=68124
 
 
novy1

Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

Są pozycje w których rozmiar ma duże znaczenie. Większy obwód penisa => większa rozkosz dla obojga (nie licząc anala he he). :D
 
 
potencja

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 5
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007   

MOzna powiekszyc i zwiekszyc potencje
Ja stosowalem !!!
Pokaze caly post ktory gdzies kokus wyslalem
Problem z potencja.
Czasami stres brak snu wplywaja nie korzystnie na potencje. papierosy i wodeczka czy piwko rowniez
Np dochodzi do erekcji ale po chwili staje sie on miekki. TO mzoe byc od papierosow poniewaz powoduja to ze zastawki sie nie domykaja i krew odplywa
Co poradzic?
Mniej pali wiecej spacerowac, starac sie nie stresowac
Duzy problemczesto stanowi psychika Strach przed czyms
Warto wejsc nastrone www.skleptop.pl nawet nie ze wzgledu nazakupy ale po to zeby przeczytac jak dziala meski organ i od czego zalezy czy jest duzy czy nie. Zreszta ten preparat jest bardzo dobry wiec jezeli ktos ma jakies problemy ze wzwodem polecam go serdecznie Ponadto on powieksza enisa do 30% Zreszta tam wszytsko mzona przeczytac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group