Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     krosta na skórze penisa pomocy!!!
Autor Wiadomość
hp1984

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   krosta na skórze penisa pomocy!!!

Przed wczoraj zauważyłem ze cos sie dzieje ale dzisiaj jak sie obudziłem to byłem w szoku ze cos takiego mzoe wyrosnąć na skórze penisa, z wyglądu wydaje mi sie ze to wrzedziana. Ta krosta jest na skórze jak ruszam skora w gore i w dól to nic nie czyje dopiero po dotknięciu jej czyje lekki ból, mam nadziej ze to zwykla krosta o dużych rozmiarach i ze niedługo porostu pęknie i wypłynie ropa co wy o tym myślicie wstawiam zdjecie napiszcie co z tym dalej robic

 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

będzie trochę boleć ale z czasem zniknie. radzę przemywać spirytusem salicylowym [może troszkę boleć bo będziesz musiał przycisnąć watą].
 
 
Gość

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

Ja bym poszedł z tym do lekarza, bo za bardzo na takich przypadłościach sie nie znam
 
 
penis.com.pl
masturbator
hp1984

Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 3
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2007   

juz jest lepiej krosta zmniejszyla sie nie weim czy wycieklo to z niej na bierliznie nic nie widze zeby byla jakas plama jest jescze maly wzgorek i na srodku niego dziurka ale juz nie boli i przmywam to co troche pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group