Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem!
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007   Problem!

Mam 16 lat i problem związany z moim lewym jądrem. Otóż nad nim tak jakby się coś zwijało. Mam to od października i niepokoi mnie to ;/ Wstydzę się iść do lekarza w przychodni i ściągnąć gacie a tu takie owłosienie, że ho ho. Mam ogromne owłosienie łonowe... A jak mamie to powiedzieć? Boję się, że to się będzie wiązało z operacją :( Ja się potwornie boję... Może znacie jakiegoś dobrego urologa we Włocławku czy jakoś tak?? proszę o odpowiedź

PS: od wczoraj (3.04.2007) boli mnie pachwina i kręgosłup tak jakby, ale nie wiem czy to od tego, podejrzewam, że od tego ;/
 
 
ame

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 74
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   

Dobrze by było, żebyś napisał trochę więcej. Zwijać to się może wiele rzeczy..... i też trudno to ocenić na odległość może to być po prostu najądrze, a mogą to być żylaki powrózka nasiennego. dla świętego spokoju do lekarza, a co do owłosienia :? golić to, ale to w tej chwili!!! :shock: jak można żyć z dżunglą amazońską miedzy nogami.....???? mamie też możesz powiedzieć bo masz tylko 16 lat, ale zrób jak uważasz, bo w tym wieku samemu to nie wiele można, a mamy to się chyba nie ma co wstydzić, przecież nie poleci do sąsiadki nie powie jej tego i nie zapominaj kto ci pieluchy zmieniał 15 lat temu, na pewno nie zapomniała i nie jest jej to obce :P
 
 
kropek

Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 23
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2007   

Nie wiem jak sytuacja wygląda teraz ale owłosienie proponuję nie ogolić ale przyciąć.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group