Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     CzY KtOś Mi PoMoŻe...?? :(
Autor Wiadomość
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2007   CzY KtOś Mi PoMoŻe...?? :(

Mam pewien problem........a raczej dwa!!
Mam 22 lata jestem w stałym związku i spodziewam się synka jednakże pewne rzeczy podczas współżycia mnie martwią.
Mam 15,5 cm w stanie wzwodu...choć moja partnerka ciągle mnie zapewnia o tym że jest on fantastyczny i że naprawde duży, to martwie się! Chciałbym aby był on większy...myślę że 3 cm pewnie zrobiłyby kolosalną różnicę ale nie wierze w żadną metodę a interwencja lekarzy całkowicie nie wchodzi w grę.
To mnie nie pokoi ale jest jeszcze coś....mam przedwczesny orgazm...fakt moja kobieta za każdym razem osiąga szczyty i jest nam dobrze ale chciałbym móc się dłużej kochać!!
Nasze stosunki to 2-3 minutowe "jeżdzenie" a już od tyłu z ogladanie pleców to już wogóle...poniżej 1 minuty.
Co mam zrobić pomóżcie...poradzcie coś!!

176738030.jpg
Plik ściągnięto 151 raz(y) 18,17 KB

 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   odp

Może zwal sobie kilka min przed stosunkiem?Na pewno nie możesz też napinać mięsni PC bądz wyluzowany a penisem się nie przejmuj skoro ona mówi że jest ok?Zadaj sobie pytanie po co miałaby kłamać?Jeśli osiąga szczyty jak to napisałeś to jest very good :)
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
malutki001

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 15
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

15,5 cm i Ty sie zastanawiasz czy mało. Zastanow sie co piszesz... rozumiem jakbys napisal 12 cm... i ze sie martwisz ale 15,5 k... ludzie to ile wy b yscie chcieli miec 22 cm ? ... po drugie z tym przedwczesnym orgazmem... od tylu ponizej minuty? to niezle osiagniecie. Albo tak jak kolega mowił, zwalic sobie kilka minut przed albo siegnac do poradnika jakiegos...
 
 
penis.com.pl
andropenis
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

Ale jakiego poradnika....hmmm...w sumie to nie martwie sie tym aż tak berdzo ale tym przedwczesnym orgazmem bardzo............jeżeli chodzi o wcześniejsze zwalenie to.hmm wyrosłem z tego a moja kobieta mi w zupełności wystarcza.............. :)
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   odp

to musisz znów poćwiczyć bicepsy :)
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
malutki001

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 15
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

to jest logiczne, ze Ci w zupelnosci wystarcza, ale jesli chcesz sie dluzej kochac, a przy okazjii dac jej jeszcze wieksza satysfacje to radzilbym Ci przed stosunkiem isc do kibla, pojechac sobie na recznym, umyc wacka i z pewnością to nie bedzie trwalo 3 minuty, tylko jakies 10 minut ;P , tylko to musi sie dziać w niewielkim odstepie czasowym, jakies 10-15 minut i bedzie 100 razy lepiej. i to nie jest taka typowa masturbacja, jesli chodzi Ci o to ze z tego wyrosles. Dla twojej wiadomosci wielu mezczyzn w malzenstwach czy w stalych zwiazkach robia takie rzeczy, wlasnie dlatego zeby nie kochać sie 7 minut tylko 17 minut np. :) a to roznica;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group