Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Porady Wujka Penisa część 1.-O WYMIARACH PENISA
Autor Wiadomość
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006   

cos nowego :P no wlasnie :D
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wujek_Penis_Dobra_Rada

Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 26
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

Chciałbym powiedziec że są to wybryki natury np ja jestem fanem sportu i m.in. koszykówki popatrzcie na strony druzyn polskiej ligi a w szczególnosci na młodzików tam juz 15 latek ma 2 metry wzrostu i co wy na to??Albo dalej 17 latek rocznik 89 204 cm!!!
Popatrzcie na kobiety co w kosza grają lub na siatkarki wszystkie po 190 a Małgorzata Dydek 213 i co wy na to??
A w NBA chińczyk ma 2.28 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Tak samo jest z penisami są wybryki natury i jakis tam murzyn ma 35 cm pałe -morderce!!!

Zapraszam na forum 'Wielkosc penisa"
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Gru, 2006   

Wujek_Penis_Dobra_Rada napisał/a:
Chciałbym powiedziec że są to wybryki natury np ja jestem fanem sportu i m.in. koszykówki popatrzcie na strony druzyn polskiej ligi a w szczególnosci na młodzików tam juz 15 latek ma 2 metry wzrostu i co wy na to??Albo dalej 17 latek rocznik 89 204 cm!!!
Popatrzcie na kobiety co w kosza grają lub na siatkarki wszystkie po 190 a Małgorzata Dydek 213 i co wy na to??
A w NBA chińczyk ma 2.28 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Tak samo jest z penisami są wybryki natury i jakis tam murzyn ma 35 cm pałe -morderce!!!

Zapraszam na forum 'Wielkosc penisa"


A jednak jesteś myśleliśmy że nie żyjesz :lol:
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
hehehe

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 9
Wysłany: Pią 26 Sty, 2007   

średnia na świecie to niby 15 cm, ale dotyczy pomiaru od kości łonowej czy od powierzchni gdzie penis styka sie ze skórą?. WUJKU ODPOWIEDZ :D
 
 
patryk_80

Wiek: 43
Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007   

hej wszystkim mam pewien problem i szukam dobrej poważnej rady. W obecnym momencie trwam w udanym pod każdym względem związku poprostu moja żona jest cudowna, ale rodzi się wlaśnie od dłuższego czasu problem. Ona ma bardzo cudowną i niedostępną siostrę naa której punkcie oszalałem nie wiem czy ona o tym wie ale ja wiem napewno że pragnę z nią być choć na chwilkę poczuć jej dotyk i smak ust. Ona od niedawna jest wdową, młodą wdową ale po tragedii już jej przeszło. cały czas jej pomagam we wszystkim przy dziecku i tak dalej. Powiedzcie mi jak mam jej dać znać że coś do niej czuję- powiedzenie wprost nie wchodzi w grę. Boję się jej reakcji na to to zrbię lub powiem, jak mam się do niej zbliżyć być może ona też tego chce nawet ostatnio powiedziała że mam teraz dwie żony i się uśmiechnęła. co ma robić i jeśli robić to jak?
 
 
Mg-mat

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2007   

Mam penisa 19,5 cm i grubość 15 cm..będąc młodszy sie obawiałem, czy nie jest za duży i mogę powiedzieć jedno, nie stwierdziłem w swoim przypadku kobiety która by narzekała, że jest za duży, wręcz przeciwnie. Nie wiem, czy wielkość pomaga, czy nie, ale na pewno moich rozmiarów penis całkiem dobrze się sprawdza, rzeknę wręcz podnieca partnerkę.
_________________
Witam..bardzo mi miło:)
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   odp

patryk_80 napisał/a:
hej wszystkim mam pewien problem i szukam dobrej poważnej rady. W obecnym momencie trwam w udanym pod każdym względem związku poprostu moja żona jest cudowna, ale rodzi się wlaśnie od dłuższego czasu problem. Ona ma bardzo cudowną i niedostępną siostrę naa której punkcie oszalałem nie wiem czy ona o tym wie ale ja wiem napewno że pragnę z nią być choć na chwilkę poczuć jej dotyk i smak ust. Ona od niedawna jest wdową, młodą wdową ale po tragedii już jej przeszło. cały czas jej pomagam we wszystkim przy dziecku i tak dalej. Powiedzcie mi jak mam jej dać znać że coś do niej czuję- powiedzenie wprost nie wchodzi w grę. Boję się jej reakcji na to to zrbię lub powiem, jak mam się do niej zbliżyć być może ona też tego chce nawet ostatnio powiedziała że mam teraz dwie żony i się uśmiechnęła. co ma robić i jeśli robić to jak?


Jeśli jesteś żonatya myślisz o innej to coś jest nie tak...nie kochasz już żony?
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group