Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mam problem...:( pomocy
Autor Wiadomość
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2007   Mam problem...:( pomocy

Mam pewien problem........a raczej dwa!! :(
Mam 22 lata jestem w stałym związku i spodziewam się synka jednakże pewne rzeczy podczas współżycia mnie martwią.
Mam 15,5 cm w stanie wzwodu...choć moja partnerka ciągle mnie zapewnia o tym że jest on fantastyczny i że naprawde duży, to martwie się! Chciałbym aby był on większy...myślę że 3 cm pewnie zrobiłyby kolosalną różnicę ale nie wierze w żadną metodę a interwencja lekarzy całkowicie nie wchodzi w grę.
To mnie nie pokoi ale jest jeszcze coś....mam przedwczesny orgazm...fakt moja kobieta za każdym razem osiąga szczyty i jest nam dobrze ale chciałbym móc się dłużej kochać!!
Nasze stosunki to 2-3 minutowe "jeżdzenie" a już od tyłu z ogladanie pleców to już wogóle...poniżej 1 minuty.
Co mam zrobić pomóżcie...poradzcie coś!! :(
 
 
Gość

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

Sprostowanie do mej poprzedniej wypowiedzi bo w poprzednim temacie nie napisałem ze jesteś w stałym związku.
W takim razie może po prostu tak bardzo nakręca cię twoja partnerka, poza tym jesteś pewnie osobą żywiołową, tętniącą życiem.
Jeśli tak, to pewnie jesteś pokroju mojego temperamentu, który cały czas by vhviał się kochać.
Jak człowiek chodzi tak napalony to tak jest.
Moja dziewczyna prawie zawsze ma orgazm, a nasze stosunki(bez gry wstępnej) trwają srednio 6-7 minut i jest bosko i nie narzekamy :)
Pozdro
 
 
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

nie wiem jak i od czego to zależy.....ale masz dużo racji.....bardzo kocham swoją......nakreca mnie i to bardzo i nienarzeka naa nasze pożycie..jest wręcz zachwycona. Nie wiem przez te kilka lat na jednej ręce można policzyć ile razu nie miała orgazmu....może 2...3 ... razy. Jest zachwycona i zadowolona ale ja chciałbym się dłużej z nią kochać!!! I choćkochając się razem szczytujemy chciałbym jakos dłużej :(

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 ]
co do rozmiaru to sie uspokoiłem............15,5 cm ale przy "dobrym" współżyciu ok16,5 cm..........dzięki wszystkim już nie mam doła......naprawde dzieki :D ale ten przedwczesny...uuuuuuuuuuuuu

Zachód słońca.jpg
Plik ściągnięto 83 raz(y) 69,52 KB

Lilie wodne.jpg
Plik ściągnięto 48 raz(y) 81,83 KB

 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Gość

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

cała poezja seksu polega na tym by wspólnie szczytować.
Ja i moja dziewczyna opanowaliśmy to do perfekcji, bo zawsze ja się powstrzymuję by za szybko nie skonczyć. I gdy czuję że ona ma orgazm to ja przyspieszam i też zawsze mam.

Nie martw się długością stosunku, ważne jest by wam razem byo super.


Pozdro
 
 
Fazik8

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 19
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   

dzięki HEROE84!! :)

[ Dodano: Pią 20 Kwi, 2007 ]
jeżeli chodzi o tozmiar to sie uspokoiłem..........mam ok 16 cm i jest naprawde dobrze!! Moja kobieta jest naprawde zadowolona......! Szczerze-to nawet nie wiem dlaczego założyłem ten post przeciez nasze współżycia są naprawde częste....... 8)

Zima.jpg
Plik ściągnięto 63 raz(y) 103,07 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group