Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jak sie mierzy?
Autor Wiadomość
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

uważam ze standardowa, normalna bedzie dobra i jak nigdy nie używałes to poswiec jedna i sprubuj założyc bo za 1 razem może byc problem z nałożeniem
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Wiem, co to za uczucie, bo widzialem, jak kasjerki w sklepie wysmialy jednego pana, gdy kupowal gumki :/ to okropne :/
 
 
macieks 


Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 31
Skąd: fsadfsdfsd
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

bad ziom napisał/a:
Wiem, co to za uczucie, bo widzialem, jak kasjerki w sklepie wysmialy jednego pana, gdy kupowal gumki :/ to okropne :/

Ta.. a zapewne same nie miały się czym pochwalić...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Nie 18 Mar, 2007   

jeżeli ktoś wstydzi się kupić prezerwatwy to są przecież apteki i sklepy samoobsługowe i tam można im bliżej się przyjżeć, przeczytać na jaką jest wielkość. Kupujesz gumki oprucz nich jeszcze kilka rzeczy i idziesz do kasy. kładziesz prezerwatywy pomiędzy zakupy płacisz i wychodzisz. Tak zrobiła moja laska gdy założyłem sie z nią o to że nie kupi i przegrałem :lol:
 
 
mutek 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: B-c
Wysłany: Pon 19 Mar, 2007   

Jeszcze pozostają sklepy internetowe.. np. Allegro :) albo jakieś inne.. tylko wtedy trzeba wziąć hurtem :) bo przesyłka droga..
_________________
mutek is gutek :)
 
 
franek2000 

Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 16
Skąd: Nikad
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

Ja tam problemow z kupowaniem nie mialem wkoncu nie robie nic zlego tylko chcem sie zabezpieczyc!!! Jak dla mnie to najlepsze sa unimile akurat pasuja idealnie a mam 17 cm dlugosci i z 12 obwodu i leza jak ulal nawet sie nie zsuwaja!!
 
 
Noil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007   

Kupowanie prezerwatyw to nic wstydliwego, lepiej zapłacić raz, niż potem płacić na wychowanie małego pasożyta :) Ja zwykle używam prezerwatyw Durex. Na długość pasują dobrze, w końcu nie trzeba ich w całości rozwijać. Mój zakres długości wynosi od 16 do 17,5 w zależności od dnia ;) gorzej jest z nakładaniem prezerwatywy, jeżeli chodzi o grubość. Mam problem, żeby przejść przez żołądź, a do reszty prezerwatywa przylega bardzo dokładnie, że momentami niewygodnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group