Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     biały guzek na jadrach, prosze o rade...FOTO
Autor Wiadomość
maciek_88

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon 19 Mar, 2007   biały guzek na jadrach, prosze o rade...FOTO

Witam

Jestem na tym forum nowy i prosze o pomoc!!! Mam 18 lat i od 2 lat na moich jadrach pojawił sie mały guzek, który w ostatnim czasie sie powiekszył. Same jądra nie sa powiekszone. Ten guzek od czasu do czasu boli, swedzi lub piecze. Nie wiem co to moze byc.
Guzek jest koloru białego(jest to w pewnym rodzaju taka narośl). wielkoscia przypomina ziarnko pieprzu.Jak to dotykam to mam dziwne wrazenie jak bym nie miał czucia tego guzka.

Ostatni obok tego guzka pojawił sie nastepny tylko mniejszy.
Ach wspomne tylko ze jestem obciazony genetycznie bo moja babcia zmarła na czerniaka.
Bardzo prosze o pomoc i rade co to moze wogole byc?I czy konieczna jest wizyta i spejalisty. Ach moje lewe jadro jest wyżej niż prawe (a wszystkich ktorych sie pytałem maja na odwrot, czy to jest spowodowane "matką natura" ze mi inaczej jadra uożyła;-) )

Ps sorki jezeli taki problem był juz omowiany na forum
pozdrawiam


dołaczam zdjecie lewego jądra z guzkiem

Mar19_02.JPG
Plik ściągnięto 6390 raz(y) 22,16 KB

 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 20 Mar, 2007   

Koniecznie odwiedź lekarza. Może to nic groźnego, a może coś wymagające lekarskiej interwencji. Czerniak to nie jest na pewno. Ale może rak jąder?
 
 
maciek_88

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

no chyba jest to nie uniknione, musze odwiedzic lekarza, ale strasznie sie boje....

A miał ktos podobne objawy?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Toris

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 20
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

wydaje mi się,że to nic wielkiego,nawet jak coś się przypałętało to widać,ze małe i nie zatakowało jądra. Nie ma się czego bać. Urolog widzi takie rzeczy codziennie,a jednym komentarzem Cię uspokoi.I NIE ODWLEKAJ TEJ WIZYTY,PRZECIEŻ JĄDRA MAJĄ CI SŁUŻYĆ CAŁE ŻYCIE PRAWIE,wiec dbaj o ich zdrowie. :wink: napisz po fakcie w tym topiku czy to było coś poważnego, może inni kiedyś w przyszłości sie uspokoją.
 
 
maciek_88

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

ok w tym tygodniu ide do urologa i napisze co i jak....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group