Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nie wiem ?? czy to groźne czy nie ??
Autor Wiadomość
adikmen 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   Nie wiem ?? czy to groźne czy nie ??

Mam 14 lat i mój wacek podobno nie ma stulejki lecz sklejkę i jak powiedziała pani lekarz
jak mi go badała (fajnie było) że to jest właśnie sklejka . Ale co to jest sklejka odpowie mi ktoś
proszę to dla mnie ważne
choć ćwiczę wacka.
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   

Sklejka? żołądź skleja sie z napletkiem? - albo skleil? no to byles u lekarza i nie zapytales sie? :lol: Znajomemy jak nie mogl odsunac napletka, to lekarz mu go sila naciagnol i zszedl. Pelno syfu mial pod nim ponoc pfff...

powodzenia
 
 
adikmen 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: Konin
Wysłany: Pią 16 Lut, 2007   

To ja raz już tak miałęm ale znowu czy ćwiczyć bo jak mechanicznie to potem tak piecze że chyba nie można wychodzić z domu , a teraz szkoła
:roll:
 
 
penis.com.pl
viamax
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 17 Lut, 2007   

To lekarka znalazła sklejkę i nic z tym nie zrobiła? :shock: Nic nie powiedziała co z tym robić?
 
 
adikmen 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 20 Mar, 2007   

ogólnie o to chodzi że raz to ja tak miałem , no i to nie jest przyjemna sprawa , po każdym szczaniu trzeba iść zamoczyć wacka w rumianku . A tu naprzykład święta i co mam latać z wackiem n wierzchu w domu , a tak to to powiedziała żę trzeba rozciągać w wannie . Takie ćwiczenia ale nie wiem czy daja rezultaty.
 
 
budnis 


Wiek: 44
Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 100
Skąd: z domu
Wysłany: Wto 20 Mar, 2007   

adikmen napisał/a:
po każdym szczaniu trzeba iść zamoczyć wacka w rumianku . A tu naprzykład święta i co mam latać z wackiem n wierzchu w domu , a tak to to powiedziała żę trzeba rozciągać w wannie . Takie ćwiczenia ale nie wiem czy daja rezultaty.


skoro tak ci zalecił lekarz to chyba te ćwiczenia dają konkretne rezultaty, może tylko trzeba trochę poczekać. a co do moczenia w rumianku to wcale nie musisz biegać do całym domu tylko zostać w łazience
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group