Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nadmierny popęd
Autor Wiadomość
kozak75

Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: poznan
Wysłany: Wto 03 Sty, 2006   list

Mam penisa niedużego, mam pytanie czy mogę sobie jego zwiększyć
domowym sposobem ??
Od dłuższego czasu jak się podniecam wylatuje mi z penisa taka surowizna,
czy to jest dobre dla mojego organizmu ??
_________________
Sławek Maliński
 
 
aelzet
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2006   

ariboy odpocznij kilka dni to Ci przejdzie i wszystko wroci do normy nic na sile :)
 
 
lukaslukas

Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   Odpowiedz

Według mnie jest to spowodowanye masturbacją. Przeczytajcie sobie mój post umieszczony w temacie masturbacia.
 
 
penis.com.pl
andropenis
yogurcik

Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 12 Mar, 2006   

I mnie natomiast taki problem ze ja moge i 13 razy po 15 min w jedna noc sie kochac moja zona natomiast woli raz z 1 godzine gdzie ja nie daje rady rozmowy niec nie daja .....
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pon 13 Mar, 2006   

z tymi trzynastoma razami to przesadziłeś, kolego...
 
 
Gość

Wysłany: Czw 23 Mar, 2006   

(...)Pierwszy raz onanizowałem się - mając chyba 11 lub 12 lat. Na początku bezmyślnie czekałem na każdą okazję gdy byłem sam i mogłem się zabawiać w ten sposób. Przeczytałem nawet gdzieś, że to jest normalne zachowanie, że wchodzę w okres dojrzewania, że "budzą się" hormony, że robi to większość chłopców, a nawet dorośli mężczyźni. Boże jaka to bzdura. Ale na razie było OK. Jednak życie płynęło dalej, musiałem coraz częściej, aż osiągnąłem 16 razy tygodniowo ... i zaczęły się problemy. (Kupiłem komputer z dostępem do internetu i zacząłem co nieco czytać na ten temat). -- też chce taki komputer kupić od razu z intenetem ;-)
 
 
Peregrinus

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

Hmm, widzę tu powszechna lamentację, ale brak rozwiązania, tez mam wrażenie że borykam się z podobnym problemem, albowiem dużo się masturbowałem od wieku jakiś 13 lat, a teraz po jakieś godzinie wzwodu wiotczeje mi członek i czuję jakiś psychiczny blok do podniecenia. po jakimś czasie stosunku przy i tak w niepełnej erekcji, jak się wyjdzie to nie ma jak wrócić, bo bez bodźca mechanicznego nie ma jak stanąć, zwłaszcza jak doda się do tego stres spowodowany całym zajściem. Paradoksalnie, po pewnym czasie porostu leżenia z moja kochaną znów dostałem wzwodu. Co tu jest grane, jakieś przekleństwo czy coś? tak czy inaczej przy masturbacji tez po pewnym czasie porostu członek wiotczeje i powstaje blok przed podnieceniem na jakiś czas (z tym ze jak się postaram to udaje się po jakiś 3 min znów erekcję osiągnąć do momentu... no właśnie momentu, który objawia się (choć może to tylko zbieg okoliczności) wypłynięciem drobnej ilości jakieś bezbarwnej lepkiej cieczy, bez orgazmu ani wytrysku) Tak wiec pytam, czy to ma podłoże psychiczne, fizyczne, jakoś temu zaradzić się da, przestać się masturbować i tak minie, a jak nie na własną rękę nie to gdzie się udać? Urolog? Seksuolog? Niech ten temat do przodu ruszy, sądzę że nie tylko mi sensowna spowiedź się przyda.
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

przemek-bodziu napisał/a:
http://onanistadoniczego.webpark.pl/ Wstrzasajaca strona !!!


Czy jest na sali lekarz?
To, że z kilku milionów ludzi parędziesiąt uważa swoje dolegliwości i niepowodzenia za skutek onanizmu nie znaczy, że tak jest. Więcej dystansu :wink:
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

VanCote napisał/a:
przemek-bodziu napisał/a:
http://onanistadoniczego.webpark.pl/ Wstrzasajaca strona !!!


Czy jest na sali lekarz?
:wink:

prowokator :wink:
Lew Starowicz uwaza, ze zbyt wczesna masturbacja i jej intensywnosc moze wplynac na potencje w czasie pozniejszym, ale minimalnie...tyle co mam do powiedzenia na ten temat...
 
 
con brio

Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 107
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006   

Bruno Pelletier napisał/a:
z tymi trzynastoma razami to przesadziłeś, kolego...

Bo On liczył w tamtą stronę i spowrotem :D :D :D
 
 
Nygus25

Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2006   Re: Nadmierny popęd

Moja historia jest taka sama jak pana w pierwszym poscie,jednak wystarcza mi 1 dziennie,zmuszałem partnerke do sexu(nie dosłownie)przez co niema tak ochoty.Próbowałem odwrocic sytuacje tzn.bylem mily nie naciskalem itp,pomagalo ale na pare dni.Uwazam ze nie po naszej stronie lezy głowny problem,partnerka powinna sie ustosunowac do nas,mysle ze to z lenistwa(napewno jak sie kochacie ona jest pod spodem albo os tylu)i rutyny,albo trzeba dac im cos nowego,z tym ze moja nie za bardzo jest za dziwactwami.
_________________
Jeszcze nigdy tak niewielu,nie zrobiło tak wiele
 
 
alex1
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Lis, 2006   

Cytat:
Postaram się krotko i zwięźle przedstawić mój problem. Jestem 20-to letnim mężczyzną i podejrzewam się o impotencję spowodowana onanizacją. Jak dobrze pamiętam zacząłem się onanizować już w wieku 10 lat i trwało to niezmiennie do czasu obecnego. Kochałem się z dziewczyna - która jest bardzo atrakcyjna - jakkolwiek bardzo trudno było mi się doprowadzić do erekcji ( nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu ) . Ponad to zaobserwowałem, że nawet gdy się onanizowałem i doprowadzałem się do orgazmu to nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu. Jestem
pewien, że moja impotencja jest spowodowana onanizmem. (...) Adrian


Mam taki sam problem tyle że mam 15 lat. Moj członek nigdy niema pełnego wzwodu przy masturbacji. Czy to może być spowodowane częstym onanizmem od wczesnych lat, czy poprostu dojrzewam i krotkie niepelne wzwody są na porządku dziennym? Czy to co piszą na tej stronie to prawda?
 
 
Karol

Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 1
Wysłany: Czw 08 Mar, 2007   

mam 14 lat i prawie codzienie się masturbuje czto morze mi zaszkodzić :wink: :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Kowal007


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 9
Wysłany: Czw 08 Mar, 2007   

Nie sądze, ale od nadmiaru może Cie "to" później boleć :wink: Więc lepiej z umiarem :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group