Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Co mam robić-stulejka
Autor Wiadomość
kuku91

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   Co mam robić-stulejka

Witam!
mam taki problem mianowicie niewim czy mam problem ze stulejka czy nie.
jak mój mały jest w zwodzie to moge samemu sciagnac skóre ale szczypie przez około 1min a potem przestaje. czy jest ok czy nie?? mam dac fote??
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

fotka wiele wyjasni ..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
kuku91

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto 27 Lut, 2007   

http://img442.imageshack....dsc00285ea6.jpg

http://img442.imageshack....dsc00286fa4.jpg

http://img442.imageshack....dsc00287hv5.jpg

i z góry dzieki
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sro 28 Lut, 2007   

moim zdaniem jest to krotkie wedzidelko, ale to tylko moje zdanie, moge sie mylic ... z tego co wiem to zabieg kosztuje ~200 zl
_________________
zawsze do usług ...
 
 
kuku91

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

Nic juz wiecej nie powie... prosze bo niewiem czy wszystko jest ok.
 
 
Noil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

Nie jest ok... to jest stulejka, no niestety jest to u Ciebie połączone ze zbyt krótkim wędzidełkiem. Napatrzyłem się na takie coś przez lata, idź z tym do urologa.
 
 
kuku91

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

O kurde.... aco sie stanie jeżeli tego niezrobie a będe uprawiał seks? i moje następne pytanie czy mógłby ktoś dać jakies foty ...... jak wygląda penis po takim zabiegu?? :oops:
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

problemy ze wspolzyciem - pojawiajacy sie bol
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Noil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

harold mckee napisał/a:
problemy ze wspolzyciem - pojawiajacy sie bol


W najlepszym przypadku... może się też zdarzyć, że napletek pęknie. Przed operacyjnym usunięciem stulejki, mnie się zdarzył przypadek, kiedy po odprowadzeniu napletka poza główkę penisa, w momencie gdy doszło do orgazmu, skóra po prostu pękła, pojawiła się rana o długości 1 centymetra biegnąca wzdłuż penisa. Stulejkę należy jak najszybciej usunąć. Współżycie w takich przypadkach może się okazać niemożliwe, lub przynajmniej niezwykle bolesne.
 
 
kuku91

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

aha.. :( dzieki za odpowiedzi ale jeszcze tylko chciałbym zobaczyć fotki po zabiegu... jak wygląda penis i po jakim czasie można sie masturbować czy tez uprawiać seks??
 
 
Noil
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Mar, 2007   

Blizny wyglądają różnie w zależności od wielkości zabiegu. Po usunięciu stulejki należy się pożegnać z masturbacją na około 3-5 tygodni, aż wszystko samo się zagoi. Potem to masturbacja jest nawet wskazana, gdyż blizny mają to do siebie, że nie rozciągane kurczą się.
 
 
kuku91

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 6
Wysłany: Wto 06 Mar, 2007   

...a jeszcze takie pytanie.. czy to co mnie czeka to jest coś takiego że grzyba będe miał na wieszchu podczas spoczynku?? czy o co tu chodzi. Co sie będzei działo w spoczynku??.. :oops: ??

no może to jakies amatroskie pytanie ale bardzo sie tym przejołem wkońcu to nasze najcenniejsze narzędzie.
 
 
Noil
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Mar, 2007   

Jak mówiłem to wszystko zależy od samego zabiegu. W przypadkach niewielkie stulejki, zwykle usuwany jest fragment napletka, tak że pozostała część nadal chroni żołądź. W innych przypadkach usuwa się cały napletek i wtedy już zawsze będzie na wierzchu. To już zależy od tego jak uzna lekarz. W moim przypadku było to usunięcie jedynie fragmentu.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group