Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     miesnie PC
Autor Wiadomość
sexmachine 

Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   miesnie PC

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów od niedawna stosuje ćwiczenia z e-boka tzn dokladnie to tylko jedno PC Flex Basic ponieważ rozmiary mojego malego mnie satysfakcjonuja przynajmniej na razie. Mój problem na tomista polega na tym iż jak wykonuje ćwiczenie na miesnie PC mój członek nie podskakuje tak ja jest to opisane w e-boku. Zaciskam jak mogę a on nic. Czy zle wykonuje to cwiczenie?? Może ktos z was miał podobny problem?? Proszę o pomoc :(
 
 
ruchaczows 

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: Warmia
Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

Przyłóż palce pomiędzy jądrami a odbytem i zacznij napinać i rozluźniać zwieracz ,jeśli będziesz odczuwać skurcze to wszystko w porządku.
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Wto 20 Lut, 2007   

To normalne że ci nie bedzie od razu skakał bo dopiero zaczołeś ćwiczyć. A czy ćwiczysz na pełnym wzwodzie? Na jaki czas możesz zacisnąć mięsień?
 
 
penis.com.pl
andropenis
sexmachine 

Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   

Tak cwicze na pelnym wzwodzie miesnie potrafie zacisna stosunkowo na dosc dlugo tylko po prostu myslalem ze od poczatku on bedzie podskakiwal tak jak to jest opisane w e-boku ale skoro mowicie ze na poczatku tak sie zdaza to ok. Wam tez na poczatku nie podskakiwal?? dzieki za pomoc pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group