Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Plamki ciemno czerwone a teraz biale
Autor Wiadomość
lupez 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: USA
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   Plamki ciemno czerwone a teraz biale

Witam.
Mam 25 lat i taki problem jakies 4-5 miesiecy temu wyskoczyla mi jakas plamka (8mm) na zoledzi o zabarwieniu ciemno czerwonym. Na poczotku sie tym nie przejmowalem ale po jakis 1,5 miesionca poszedlem z tym do urologa ktury stwierdzil ze jest to drobne zapalenie zoledzia i zeby nie przejmowac sie tym zbytnio i przemywac rumiankiem. Tylko ze to nic nie pomagalo i po jakims miesioncum przed wylot za granice znowu odwiedzilem urologa innego zresztom, ktory powiedzial mi to samo co pierwszy i przepisal rywanol i jakis srodek na zapalenia nie pamietam juz jaki. I jestem juz od 2 miesiecy za granica i sie martwie bo po miesiacu stosowania rywanolu przerwalem kuracje z powodu pieczenia i zlego samopoczucia. Od tego momentu minol miesionc i pojawily mi sie jakies dziwne biale plamki na zoledzi (gladkie, miekkie, nie sa wypukle sa plaskie pod skurom) jedna jest nawet zamiast tej czeronej i nie wiem co to jest. Obecnie na zoledzi mam teraz plamki lekko brazowe i te biale, narazie nie wielkie ale troche sie powiekszyly i zaczolem znow stosowac rywanol tylko ze te brazowe piekom jak sie je przemyje tym srodkiem, a te biale znikajom kiedy zoledz jet napieta. Powrot do kraju mam zaplanowany dopiero na maja i nie wiem co robic czy przekladac bilet na wczesniej, a to mi nie bardzo pasuje. Mozliwosci zeby isc tu do lekarza raczej nie mam. Dlatego licze na jakas rade, moze ktos wie co to jest i jak to leczyc albo takie cos przechodzil kiedys. Z gory dziekuje za pomoc.

Aha nadmienie ze przed wylotem bywalem w solarium i opalalem sie bez bielizny i bez kremow ale to byly sporadyczne wypady raz na jakis czas i nie wiem czy to ma znaczenie. Poza tym naczytalem sie juz tyle foruw ze dostaje pomalu swira co mi jest.

Pozdrawiam i zycze wszystkim zdrowia.

Przepraszam, ale mam windows eng dlatego tyle blendow.
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

No jak narazie to nie pozostaje Ci nic innego, jak moczenie w tym riwanolu. Mocz 3 razy dziennie (taka profilaktyka czesto jest stosowana). Nie masz zadnego guza czy czegos w rowku stylu żołądzia?
 
 
lupez 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: USA
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

nie mam czegos takiego jak guzek tzn nie ma zadnego wypuklenia czy cos takiego czy jakiegos twardego znamienia. Sa tylko plamki mieekie prawie bronzowe i troche takich bialych placuw (no tez plamek) zastanawialem sie czy to nie jest jakis skutek uboczny tego rywanolu ze zbyt mocno przemywalem. Wiesz najbardziej mnie te biale plamki zastanawiajom bo tak to bym sie tym nie przejol wogule. Aha som tez jakies dwie dziwne male ylki przy rowku ale to moze nomalne. Juz mam dosc przemywania tym rywanolem bo mnie podbrzusze boli i cale genitalia :( . I zastanawiam sie czy nie ma czegos zastepczego lagodniejszego.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

Nie jestem peweny..ale czy to nie jest zadna grzybica czy cos? Na grzybice na żołądziu i takie podobne jest krem Clotrimazolum. Ale nie wiem czy to by bylo dobre leczyc sie na wlasna reke. Kup sobie moze mydlo siarkowe antybakteryjne.
 
 
lupez 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: USA
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

Moze i jest to grzybica cholerka wie no mam problem gdybym byl w kraju to bym odwiedzil kilku lekarzy i bym wiedzial na czym stoje a tu nie ma jak. Aha zcielo mi tam cos w poprzednim poscie pytales czy nie mam czegos z tylko w rowku mam kolo niego dwie zylki male na zoledziu i tez takie jasniejsze place. Moze sprubuje tego czegos na grzybice moze akurat to to. Tak ze dzieki za rade jakby ci cos jeszcze wpadlo do glowy to pisz. Pozdro.
 
 
Ronlado

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 91
Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

No sproboj. Ale pamietaj - ten krem stosuje sie do 2-4 tygdoni. I jak bedziesz mial jakies reakcje uczuleniowe czy cos, to odstaw to. I zaopatrz sie w mydelko antybakteryjne, to tez moze pomoc. A co do rowka to ok jest. Jak bys mial jakiegos guza czy cos wtedy bys mogl miec klopoty :wink: .

Pozdrawiam i zdrowia życze
 
 
lupez 

Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: USA
Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

dzieki za porade napewno sprubuje tej masci a i mydelka tez :P . Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group