Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z napletkiem
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   Problem z napletkiem

Witam.
Mam 15 lat i mam problem z napletkiem a mianowicie. Gdy stoi mi palka to napletek sie nie zsuwa poza zoledzia i musze w tym sobie pomoc reka (tak samo jest podczas erekcji). Gdy juz go z trudem zsune to po 2 machnieciach reka nasowa sie z powrotem ale tylko do polowy poniewaz reszta skóry "przylepia" sie do zoledzia i aby ja odczepic musze mocno ciagnac za skóre co powoduje bol. Masturbuje sie prawie co dziennie od ponad półtorej roku (czasem z użyciem wazeliny) (podczas kapieli takze). Nie wiem czy mam sie z tym udac do lekarza czy to wina mojego wieku. Dodam ze napletek schodzi bez problemu jak penis jest w stanie spoczynku.

Pozdrawiam.

P.S. jesli fotki sa potrzebne to prosze napisac. Moj problem jest taki sam jak na tych zdjeciach http://www.stulejka.com/i...ia&strona=ric#.

Przed chwila to znalazlem. I z tego co wyczytalem to konieczny jest zabieg
:( . Problem tkwi w wiazadelku ktore mam od dziecinstwa polaczone z zoledziem.
 
 
apollo11


Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

...no to poroblem rozwiązany :wink:
 
 
Gość

Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

ale dalej nie wiem czy konieczny jest zabieg. Jutro dam fotki jak to u mnie wyglada
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Saikhwan555 

Wiek: 34
Dołączył: 27 Sty 2021
Posty: 2
Skąd: bangkok
Wysłany: Sro 27 Sty, 2021   

Czy próbowałeś studiować lekarza?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group