Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     jestem przed, ale obawy mam po operacji :(
Autor Wiadomość
qraq

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   jestem przed, ale obawy mam po operacji :(

Witam chciałem sie zapytac was jak to jest z tym opatrunkiem po zabiegu wędzidełka :) poniewaz zabieg mam jakos w połowie stycznia. Nie boje sie zabiegu tylko tego ze bede musiał nosic opatrunek z odkrytym napletkiem a to dlatego ze mam nadwrazliwego żołędzia i jak dotykam to mnie boli więc niewyobrazam sobie jak to bedzie ;( dodam na koniec ze mam 15 lat i zabieg bedzie robiony elektrycznym nozem czy czyms takim :lol: wiec jak to jest z tym opatrunkiem ? prosze o szybkie wypowiedzi :o :lol:
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 23 Gru, 2006   

lekarze o to zadbaja :)
_________________
zawsze do usług ...
 
 
qraq

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

klolego ty tylko tak piszesz zeby sobie posty nabic :( a ja tu sie boje tego co mnie czeka wiec prosze ppowazniejsze osoby o wypowiedz
 
 
penis.com.pl
masturbator
qraq

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

czy mogł by tu sie ktos wypowiedziec ? PLIS
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

qraq napisał/a:
klolego ty tylko tak piszesz zeby sobie posty nabic :( a ja tu sie boje tego co mnie czeka wiec prosze ppowazniejsze osoby o wypowiedz


tak ? nie wydaje mi sie .. co wlasciwie chcesz wiedziec na temat tego opatrunku .. mowiac ze lekrzae o to zadbaja ... mialem na mysli przedewszystkim Cie uspokoic .. z reszta tak bedzie .. oni wiedza co robic .. w koncu od tego sa i sie na tym znaja .. jesli poprosisz oni napewno Ci fachowo odpowiedza na wszystkie Twoje watpliwosci ... widzy zasiegaj u zrodla ..

p.s. postow mam tyle ze nie musze sobie ich nabijac .. jak to powiedziales .. a mozesz co niektorych zapytac ... i powiedza Ci ze im pomoglem .. ech.. zle mnie oceniles ..
_________________
zawsze do usług ...
 
 
qraq

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 21
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

ok to sory ale mi chodzi oto że mam nadwrażliwego żołędzia i ze sie boje opatrunku ktury mi sie bedzie do żołędzia przyklejał a ja bede go musiał odklejac a to zarąbiscie boli :(
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

to porozmawiaj o tym z lekarzem ... powiedz co Ci dolega i napewno cos na to obydwoje zaradzicie .. gdyz nie bedziesz pierwszym takim przypadkiem w jego karierze .. !
_________________
zawsze do usług ...
 
 
ic

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 19
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Po zabiegu wydłużenia wędzidełka nie miałem żadnego opatrunku, ranke zszyli szwami samorozpuszczającymi się. Żołądź miałem poprostu tak jak zawsze zakryty napletkiem i tyle. Z poczatku nie możesz penisa zbytnio moczyć żeby szwy za szybko się nie rozpuściły. Dodam, że po zabiegu nic nie boli, może czasem coś lekko zakłuje ale nic więcej.
 
 
rasta00

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 28
Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   Re: jestem przed, ale obawy mam po operacji :(

qraq napisał/a:
. Nie boje sie zabiegu tylko tego ze bede musiał nosic opatrunek z odkrytym napletkiem a to dlatego ze mam nadwrazliwego żołędzia :


a kto CI powiedział , że bedziesz musial miec odkryty napletek ?? :lol: ja sie "pozbylem" wedzidelka :lol: i nie musialem nosic opatrunka z odkrytym napletkiem wiec nie przejmuj sie i glowa do gory :wink: 8)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group