Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z utrzymaniem wzwodu!! pomocy!!
Autor Wiadomość
jurek8887

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   problem z utrzymaniem wzwodu!! pomocy!!

witam na forum. moim problemem jest utrzymanie wzwodu w należytym stanie. niby nie mam problemów z uzyskaniem erekcji ale po krótkim czasie nie jest ona już tak intensywna jak na początku. dotyczy to zrówno stosunku jak i masturbacji. nie mam kłopotów zdrowotnych (uprawiam sport) ani zbyt intensywnego stresu. czy ktoś na forum ma na tą jakąś radę. myślałem o lekarzu ale próbuję też innych źródeł. z góry dziękuję za jakąkolwiek pomocy i pozdrawiam. PS. mam regularne stosunki seksualne i nie czuję się z tym zbyt komfortowo:(
 
 
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   Re: problem z utrzymaniem wzwodu!! pomocy!!

jurek8887 napisał/a:
...mam regularne stosunki seksualne i nie czuję się z tym zbyt komfortowo:(


Nooo... Przykro mi bardzo, ze nie czujesz się zbyt komfortowo z powodu regularnych stosunków... ;-)

Ale nie o tym... Mówisz, że uprawiasz sporty - a jakie? - jeśli można zapytać? Czy te sporty mają wpływ na podniesienie ciśnienia krwi? (wtedy organizm przystosowuje się do utrzymania w miarę stałego ciśnienia, co w przypadku erekcji działa podobnie). Pytanie, czy ten spadek erekcji jest znaczny, czy ledwie zauważalny. Jeżeli ten drugi przypadek, to nie ma się co przejmować - odpowiadają za to fazy podniecenia, ale jeżeli spadek erekcji jest znaczny, to trzeba się nad tym zastanowić i zasięgnąć porady lekarza.

Ale utrzymanie wzwodu też można wyćwiczyć - specjalne techniki opisane są w podręczniku... jak on się nazywa... Chodzi o ćwiczenia podobne do napinania zwieracza odbytu przy wzwodzie. Jeśli nie widać tego co dzieje się w spodniach można ćwiczenie wykonywać na spacerze, w autobusie, w samochodzie... siedząc, stojąc, leżąc...

Powodzenia.
 
 
jurek8887

Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   k

a więc uprawiam koszykówkę, ale czy to ma jakiś wpływ na wzwód bo nie bardzo sie orientuję w temacie. pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
andropenis
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

koszykówkę - nie. Myślałem o sportach typowo wysiłkowych...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group