Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Naderwane wędzidełko - pomocy
Autor Wiadomość
Michal250

Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   Naderwane wędzidełko - pomocy

Witam ! Przapraszam z góry, jeżeli był poruszany taki problem, ale nie mogę znaleźć dokładnie tego co mnie martwi.

Przed wczoraj kochałem się z partnerką, problem zaczął się wtedy gdy było za sucho.... wędzidełko nie zerwało się całe, ale połowa, nie obyło się bez krwi i silnego bólu :/ do dziś boli przy obciąganiu napletka i przy lekkim, bądz silniejszym stanie wzwodu...

Nie wiem co mam robić, zastanawia mnie też fakt, czy (gdy teraz się wszystko zagoi) przy następnym stosunku nie przerwie się dalsza część.

Zostawić to tak jak jest i niech się goi? czy może będzie lepiej wybrać się do urologa? a jeżeli już tam pójdę, to co lekarz w tym przypadku robi?

Wielkie dzięki za odp !
 
 
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

ja bym na twoim miejscu poszedł jak najszybciej do lekarza. prawdopodobnie przepisze ci jakąś maść żeby infekcja nie nie wdała i żeby szybciej się goiło lub założy ci jakiś opatrunek [tak przypuszczam], ale ja byłby spokojniejszy gdyby obejrzał to specjalista no i przy okazji mógłbyś go spytać czy przy następnym razie może to się powtórzyć.
 
 
Michal250

Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Bardzo dziękuje za odpowiedz, też tak zrobie, jutro wybiore się do ogólnego po skierowanie, a później do urologa :/
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group